Blizzard'da para birimini Ruble yapmak

Epicfeno

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malumunuz Euro üzerinden satıldığı için oyunlar çok pahalı, Rus Rublesine veya TL olarak değiştirme şansımız var mı? Yalnız yeni hesap oluşturmadan yapmak istiyorum.

Hesabın bölgesini değiştirmek için ticket atabilirsiniz ama örnek veriyorum Rusya yaptığınızda iki aşamalı doğrulamada Rus telefon numarası istiyor. Ben Rusya hesabı ile Cold War ve Modern Warfare ucuza aldım şimdi ise ticket attım bölgenin değiştirilmesi için.

Hesabın bölgesini değiştirmek için ticket atabilirsiniz ama örnek veriyorum Rusya yaptığınızda iki aşamalı doğrulamada Rus telefon numarası istiyor. Ben Rusya hesabı ile Cold War ve Modern Warfare ucuza aldım şimdi ise ticket attım bölgenin değiştirilmesi için.
Evet ama Warzone'da silah levellerini çok kastım o yüzden yeni hesap açmak istemiyorum.

Yaptım diyorum ya :) Warzone Türkiye discord sunucuna katıl, oraya sorunu yazarsan ayrıntılı şekilde anlatım yapıp yardımcı olacak kişiler var.
Çok sağol dostum ilgilendiğin için teşekkürler. Son ricam olucaktı, discord adresini yollama şansın var mı? İyi günler :)

Geri
Yukarı