İnceleme Bloddy B120 uzun kullanım

Merhaba, bir kaç senedir kullandığım "Bloddy B120" adlı klavyem hakkında sizlere bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Klavyeyi bir kaç senedir kullanıyorum, maşallah hala sapasağlam ve kullanışlı.

Klavyenin ayaklarını açınca çok bir kayma olmuyor, gayet rahat.

Dediğim gibi bir kaç senedir kullanıyorum, bu süreçte klavyedeki harflerde ve sayılarda bir silinme yaşanmadı. Fakat şunu söylemek istiyorum, "SHİFT" tuşu biraz silinme oldu. O da neden bilmiyorum.

KLAVYENİN BAZI ÖZELLİKLERİ​

Klavyede windows tuşunu kilitleme seçeneği var ve çok kullanışlı.

5 Adet ışık seçeneği bulunmaktadır.

1. Işıkta çok az aydınlatıyor.
2. Işıkta biraz daha fazla aydınlatıyor.
3. Işıkta ondan daha fazla aydınlatıyor.
4. Işıkta da çok daha fazla aydınlatıyor.
5. Kez düğmeye bastığımda tüm ışıklar kapanıyor.

Işıklardan çok bir şey beklemeyin, orta düzeyde aydınlatıyor.

Bir diğer söyleyeceğim şey ise, asla mekanik değil. Kullanırken öyle bir hava katıyor gibi ama çok değil, az yani.

Not: Eğer klavyeyi alacaksanız benim tavsiyem alın, fakat biraz daha para ekleyip mekanik ve RGB bir klavye alabilirsiniz. RGB ve mekanik klavyenin bir önemi yok diyorsanız ve oyuncu klavyesi arıyorsanız sizin için en iyi seçenek "BLODDY B120" oyuncu klavyesi olabilir.

Allah'ıma emanet olun, kendinize çok iyi bakın, Hayırlı günler.

Bu klavye zamanında 120 lira, 100 lira, 150 lira aralarında gidiyordu. O zamanlar rakipsiz bir klavyeydi ama şimdi bakıyorum 650 TL diyor. Şahsi yorum yapacak olursam o klavyeyi kendi üst modellerine, çoğu mekanik klavyeye falan tercih ederim. Abartısız şekilde çok tatlı bir klavye ama işte fiyatı uçmuş. İkinci elde ucuza bulunursanız ve sağlam olduğunu düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Bu klavye zamanında 120 lira, 100 lira, 150 lira aralarında gidiyordu. O zamanlar rakipsiz bir klavyeydi ama şimdi bakıyorum 650 TL diyor. Şahsi yorum yapacak olursam o klavyeyi kendi üst modellerine, çoğu mekanik klavyeye falan tercih ederim. Abartısız şekilde çok tatlı bir klavye ama işte fiyatı uçmuş. İkinci elde ucuza bulunursanız ve sağlam olduğunu düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Çok haklı konuşmuşsun, fakat bana göre bu zamanlarda 2. el ürün çok iyi olmaz. 2. el bir klavye alırsan, yarın bir gün bozulursa o kadar paran boşa gider. Biraz daha ekleyip bloddy B120 üstü mekanik ve daha sağlam bir klavye alabilirsiniz. Garanti önemli =)

Geri
Yukarı