Blog İçin Hosting Tavsiyesi

Natro firmasını önerebilirim. 7/24 müşteri desteği var ve yardımcı oluyorlar. Yaklaşık 4 senedir kendileri ile çalışıyorum. Bu zamana kadar tüm sorunlarımı çözdürler. Eğer sınırsız Pro paketini alırsanda ücretsiz SSL veriyorlar. Tam F/P firması.

Şu adreste tavsiye edilen hosting firmalarını inceleyebilirsiniz; eniyihosting.net
Hostinger veya turhost önerebilirim. Her iki firmayla da çalışıyorum. E-ticaret ve kurumsal web sitemiz var. Oldukça kaliteli firmalardır ve bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Ayrıca bazı hosting planlarıyla birlikte ilk yıl ücretsiz alan adı kaydı da veriyorlar.

awmbilisim.com önerimdir. 6-7 belediyeye kurumsal hizmet vermekle beraber VDS & VPS & Web Hosting ve uygun fiyatlarıyla beraber hizmet veriyor.

Bende kendime kişisel bir blog kurmuştum bir kaç arkadaşın tavsiyesiyle güzel hosting firmasıyla çalışmıştım SSL hizmetleri falan ücretsizdi açıkçası önerebilirim bende sana.

Şu zamana kadar hep limonhost ile çalıştım gayet memnunum ücretsiz SSL var ve destek ekibi gayet iyi.

Geri
Yukarı