Blog iş başvurusu nereden görülür?

1-16
2-vergimi ödeyemem çünkü reşit değilim.
3-bundan bir şey anlamadım :D

Şu an bekle bence acil değilse ve demek istediğim ticaret kullanmasını bilene çok iyi kazandırır doktor ol derlerken sen doktoru ayağının altına bile alırsın sadece aklını kullanman lazım ben şimdilik gerek duymuyorum ama gerekirse yaparım yani sorun olmaz.

Şu an bekle bence acil değilse ve demek istediğim ticaret kullanmasını bilene çok iyi kazandırır doktor ol derlerken sen doktoru ayağının altına bile alırsın sadece aklını kullanman lazım ben şimdilik gerek duymuyorum ama gerekirse yaparım yani sorun olmaz.

Bekle derken ne kadar beklemem lazım? Bir de hocam ben başka sitede çalışmayı düşünüyorum, o ilanlardan bahsediyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
R10 gibi sitelere bak. Ayrıca, daha cümle sonuna nokta koymaya halen alışamamışsın. Kimse senle çalışmak istemez.

Hocam forumlarda pek özen göstermiyorum size yazdığım blogları atabilirim isterseniz.

R10 gibi sitelere bak. Ayrıca, daha cümle sonuna nokta koymaya halen alışamamışsın. Kimse senle çalışmak istemez.

Ha bir de ben şimdi zaten iş başvurusu yapmayacağım burada blog yazıp biraz daha kendimi geliştirince nokta koymaya alışınca başlayacağım.

R10'dan başka öneriniz var mı hocam?
@Iskenderun ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı