Blog Silinmesi

Hangi kurala uymadığı belirtilmemiş. Küfür, siyaset, dini içeriğe sahip değildi. Hangi kurala uymadığını nereden anlayacağım? Böyle üzerinde düşünüp yazdığım bir konun tek bir neden belirtilmeden silinmesi hakarettir bence. Hangi konuda yanlış olduğu, kurallara ters düştüğü durum belirtilseydi ben silerdim.

Blogda tartışmak yerine kestirmeden silen moderatör arkadaşa selam yolluyorum. Şimdiye kadar mesajlarımla verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Selametle kalın...

Kim blogunu sildi bilmiyorum. İçeriği neydi onu da bilmiyorum. Ondan dolayı ceza da verilmemiş. Forumda soru sormak yerine blog'da soru sorarsan genelde silinir açtığın blog.

Kim blogunu sildi bilmiyorum. İçeriği neydi onu da bilmiyorum. Ondan dolayı ceza da verilmemiş. Forumda soru sormak yerine blog'da soru sorarsan genelde silinir açtığın blog.
Silinen blogun ekran alıntısı;
the.PNG

Buradaki kurallara aykırı durum nedir? @Egemen

Blogu tekrar açabilir misiniz ? Fotoğraftan, linklerden ve içeriğin de formatlaması kötü olduğundan dolayı içerik okunmadan silinmiş. Özür diliyoruz durumdan dolayı.
Fotoğraf kötü değildi. Bu ekran alıntısını rastgele arama yaparken çıkan linkin önbelleğinden aldım. Linkin ve formatlamasının neresinde hata var. Blog örneği verirsen bana yardımcı olursun.

Yazdığım blogtaki hatam önceden söylenseydi daha iyi olurdu. Hatamı düzeltirdim. Umarım bundan sonra direk silmek yerine bir uyarı mesajı atılır. Silinen blogun aynısını değilde biraz farklı biçimde tekrar yazacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı