Blogger'da gadget kaldırılmıyor

Umut Akay

Hectopat
Arkadaşlar öylesine bir Blogger sitesi açtım internetten tema deniyordum. Beğenmeyince Blogger'in kendi temasına geri geçtim fazlalık gadgetları siliyordum, 2 tane blog yayınları gadgeti gelmiş. 1 tanesi benim oluşturduğum gadget, diğeri internetten indirdiğim temadan gelen ve o gadgette sil seçeneği yok. Sitede de yayın çıkarmıyor zaten değişik bir yazı çıkartıyor (Vietnamcaymış), yazı şöyle:

Giao diện bài viết PC - biết cấu trúc blogger thi lam trung 1 giao diện o đây KO phải tách thành 2 teamplates để tích hợp wap/web. KO biết thì kệ nó nha :)) rip by: Nguagovt - AncPlayer.com

Giao diện phân trang PC - biết cấu trúc blogger thi lam trung 1 giao diện o đây KO phải tách thành 2 teamplates để tích hợp wap/web. KO biết thì kệ nó nha :)) rip by: Nguagovt - AncPlayer.com

Bu gadgeti nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde böyle sorunlarda gadgeti kaldırmak için tema düzenleme sayfasında kodlar arasında o gadgetin ismini aratın. Çıkan sonuçlarda <widget>...</widget> kodlarda dahil olacak şekilde silin. Sorununuz çözülür.

Genelde böyle sorunlarda gadgeti kaldırmak için tema düzenleme sayfasında kodlar arasında o gadgetin ismini aratın. Çıkan sonuçlarda <widget>...</widget> kodlarda dahil olacak şekilde silin. Sorununuz çözülür.

Hocam <widget> buluyorum ama </widget> bulamadım bir de silince:

org.xml.sax. SAXParseException; lineNumber: 1868; columnNumber: 7; The element type "b: Section" must be terminated by the matching end-tag "</b: Section>". Böyle bir hata veriyor.

Yüklediğin tema anladığım kadarıyla lisanslanmış bir temaydı. Kodları dolayısıyla şifrelediklerinden ne silme yapabilmişsin ne de düzenleme. Bunun için sitenizin temasını tamamen sıfırlaman gerekecek.
Blogger tema nasıl sıfırlanır bloğumda anlattım. Oradan bakabilirsin

Yüklediğin tema anladığım kadarıyla lisanslanmış bir temaydı. Kodları dolayısıyla şifrelediklerinden ne silme yapabilmişsin ne de düzenleme. Bunun için sitenizin temasını tamamen sıfırlaman gerekecek.
Blogger tema nasıl sıfırlanır bloğumda anlattım. Oradan bakabilirsin

[ÇÖZÜLDÜ] Çok sağ olun hocam önceden yedeğini almıştım zaten dediğinizi uyguladım eski haline geldi sitem.

Yeni konular

Geri
Yukarı