Bloke edilen kredi kartından Steam daha sonra para çeker mi?

thedevoul

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben bugün Steam'den CS:GO almak için bilgilerimi girdim ve satın alma işlemini gerçekleştirmek için gerekenleri yaptım fakat hesabım bloke olduğundan dolayı gerçekleştiremedim. Başka kredi kartını kullandığımda da aynı hatayı aldım. Şimdi bir süre sonra hesaba para yatırdığımda 2 hesaptan da para alacak mı?

Steam'deki işlemin fiyatı o vakitte alınmazsa tekrardan çekme gibi bir durum söz konusu olamaz, için rahat olsun.

Steam'deki işlemin fiyatı o vakitte alınmazsa tekrardan çekme gibi bir durum söz konusu olamaz, için rahat olsun.

Hocam emin misiniz? Yoksa büyük kazık yiyeceğim ailem tarafından :D

Kullandığım kart VakıfBank kartı.

Hocam ben sanal kart kullanıyorum Steam için provizyonda bekleyen bedelleri alıyor bankadan kartta limit müsait olunca?

Arkadaşın hesabı bloke olduğu için banka reddinden dolayı Steam işlem yapmaz. Provizyonda bekleyen işlem için banka sizin adınıza Steam'e ödemeyi yapar, daha sonra kartınız müsait olduğunda veya alıcı itirazda bulunmadığında işlemi onaylar.

Yeni konular

Geri
Yukarı