Bloodborne ne kadar sürede biter?

u_4als

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar öncelikle. Son zamanlarda canım Souls tarzı oyunlari oynamak istiyor. PS Plus extrada Bloodborne var. Sizce ne kadar sürede biter, oynamaya değer mi? Ne kadar zor? Cevaplayabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun biraz zor ben oynadığımda 43 saatte bitirmiştim ama tavsiye ederim mükemmel bir oyun

FromSoftware'ın geliştirdiği tüm souls oyunlarını tavsiye ederim mükemmel oyunlar hepsini oynadım ve hayran kaldım

Şu souls oyunlarını sevemeyen tiplerden biride benim. Zorladım kendimi kaç kez Bloodborne oynamak için ama sevemedim bir türlü.
Souls türü çok farklı bir tür, kimileri çok seviyor kimileride nefret ediyor. Ama sana Elden Ring'i öneririm açık dünya oyunlarını seviyorsan bu oyunu da sevebilirsin.

Pek zor değil. Serinin en kolay oyunlarından biri hatta bence. 30-60 saat arası değişken bir süre.
Teşekkür ederim oynayacagim

Oyun biraz zor ben oynadığımda 43 saatte bitirmiştim ama tavsiye ederim mükemmel bir oyun

FromSoftware'ın geliştirdiği tüm souls oyunlarını tavsiye ederim mükemmel oyunlar hepsini oynadım ve hayran kaldım

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı