Bloody A90 vs Logitech G300s

hasbanco

Hectopat
Daha fazla  
100 TL bütçemle bir gaming denilen mouselardan almayı düşünüyorum.
Tam olmasa da biraz piyasa araştırması yaptım. Logitech'in G300s ve A4Tech'in Bloody A90 arasında kaldım. Baktığım forumlarda hep elin küçük mü, küçükse şunu al diyenler var. Ben öyle değil de hangisi uzun süreli oynamalarda daha ergonomik, hangisi daha iyi performans verir bunu ögrenmek istiyorum.
100 TL ivarlarında önereceğiniz başka mouse olursa da yazın.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech g300s yaklaşık 5 aydır kullandığım bir mouse. Gerçekten güzel ve kaliteli. Tavsiye ederim. Özellikle cs:go oynarken kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok şu anda. Çok ergonomik ve ve kullanışlı. Elime tam oturuyor.

100 TL bütçemle bir gaming denilen mouselardan almayı düşünüyorum.
Tam olmasa da biraz piyasa araştırması yaptım. Logitech'in G300s ve A4Tech'in Bloody A90 arasında kaldım. Baktığım forumlarda hep elin küçük mü, küçükse şunu al diyenler var. Ben öyle değil de hangisi uzun süreli oynamalarda daha ergonomik, hangisi daha iyi performans verir bunu ögrenmek istiyorum.
100 TL ivarlarında önereceğiniz başka mouse olursa da yazın.
Şimdiden teşekkürler.

Bloody A90 modelini 1 senedir kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısını görmedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı