Logitech G300S vs Bloody A90

Bütçeyi arttırmaya karar verdim ve şu an rival 300 ile razer deathadder essential arasında kaldım. Ne dersiniz? Bütçe 40 dolar

Galiba Amazon.com'dan baktın. O 40 dolara kargo vs. dahil değil. Ayrıca iki mouse birbirinden çok farklı, bu kişiden kişiye değişen bir mesele. İkisi de kaliteli markaların ürünü. Hangisi sana göre daha ergonomikse onu al.

Bende V7 var. 3 sene önce çok büyük araştırmalar sonucunda crack programı bulup yapmıştım. Ama hatırlamıyorum. Yani çok ararsan bulursun. (%100 Denendi :D)

mousede double ve triple click ayarlama tuşları var bunları ayarlaman için yazılım gerekmiyor
şu yanlardaki tuşları oyun ayarları kısmından makro tuşu kullanabilirsin yani yazılım çok ilgilendirmiyor ve sadece yazılımdaki ultra core 3 ve ultra core 4 ayarları ücretli diye biliyorum yazılım değil yanlışmı biliyorum zaten mouseyi ben aldım 3 gün oldu çok karıştıracak zamanım olmadı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı