Logitech G300S vs Bloody A90

bro benim a9 dun geldi mousenin optigi bozukt cikti sans geri yolladim degisim icin nadirde olsa olabiliyormus... öncelikle mouse cok buyuk g300se gore ama yaziliminda deneme surumunde yani baya bi ozelikler var fps oyunlari icin...g300sde sadece tuslara macro atayabiliyorsun...Sonuc olarak sana tavsiyem lol dota oynucaksan ve guzel kullancaksan g300s direk al... fps oynucaksan elinde buyukse bloody a9 alabilirsin

Şuanda elimde G300s var. 2 yıl oldu ve inanılmaz derecede hor kullandım. Yere fırlattım kaç kere, ama hala sapasağlam ve en az 1 yıl daha gider. G300s öneririm.

İlk G300 kullandım ve kısa sürede sağ ve sol tık bozuldu. V3 aldım ve crack yaptım şuan onu kullanıyorum. Arkadaşım G300S aldı daha 1 yıl olmadan onun da sağ ve sol tık bozuldu. Bence üstüne biraz daha koy kaliteli bir şey al. G300'lerin kronik hataları var. Bloody mouseların sensörleri kötü ve çok ağırlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı