Bloody B2100 Klavye Mouse Gamer Set İnceleme

Fotoğraflarını ben de paylaşmıştım, çok dayanıklı bir set. Mouse yanlışlıkla 2 kere 1 metre yükseklikten düştü hala sapasağlam. Mouse bana biraz ağır geldi ya da mousepad siz kullanıyorum ondan da olabilir.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/200-liraya-klavye-mouse-set-önerisi.205911/page-2#post-1260494

Kuralları şiddetle okumayı tavsiye eden arkadaş sende bir zahmet oku.
Bu bir inceleme konusu. Başkası inceleme yaptı diye diğeri yapamaz gibi bir kural yok.
Her hangi bir sıkıntısına çözüm arıyor olsaydı evet önce araştırması gerekti. Ama bu inceleme konusu. Her isteyen kendi incelemesini paylaşabilir. Diğer bir arkadaşın değinmediği konuya bir diğeri değinebilir sonuçta.

@Ozzturk Kardeşim bende bu mouse klavye setten aldım sen macrosunu hangi siteden aktif ettin link atarmısın lütfen ve nasıl şekilde yaptın ?

Güzel inceleme olmuş , ben b120 turbo kullanıyorum silikon WASD tuşlarının yanında pakette normal tuşlarıda var, bunda yok sanırım.
Evet bunda gelmiyor. Sadece silikon tuşlar var.

Bu seti alacaklar için yeteri düzey bir inceleme olmuş. İyi oyunlar.
Teşekkür ederim. Sizede iyi oyunlar.

Bloody kartıda ne?
Ürünün sitesini ve sürücüsünün nereden indirileceğini söyleyen ufak bir kart.

@Ozzturk Kardeşim bende bu mouse klavye setten aldım sen macrosunu hangi siteden aktif ettin link atarmısın lütfen ve nasıl şekilde yaptın ?
Ban yemiştim yeni açıldı. Siteden etmedim program ile ettim. Korsan olarak yaptığım için link atamam. Sosyalde korsanla ilgili her şey yasak. İnternetde aratırsanız bulabilirsiniz. Bulamazsanız tekrar yazın özelden yardım ederim.

Benim oldukça hoşuma gitti. İki set arasında kaldım hiç düşünmeden bu seti aldım. Ayrıca çok uzun bir inceleme olduğu için mutlaka yanlışlarım olabilir. Daha önce bunun incelemesi yapılmadı. Başka konular altında birkaç bilgi ve fotoğraf yayınlandı o kadar.

Sayenizde yeni bir sahibi daha olacak, teşekkürler.

@SEAT Asıl ben teşekkür ederim. Ben tavsiye ederim seti f/p ürününleri. Zaten şuan setin içinden mouse çıktığın zaman klavye 40 TL'ye geliyor. Bu fiyata normal klavye bile bulmak zorken. Makrolu ve ledli klavye alıyorsun. Alırsanız hayırlı olsun. Herhangi bir sorun yaşarsan yardımcı olurum.

Teşekkür ederim en küçük sorunda kapını çalacağıma emin olabilirsin. @Ozzturk

@SEAT her zaman beklerim.

@ChesterfielD açıkçası bende başta güvenmedim her yerde 150-160 TL olan bir ürün. Neden bu sitede 130 TL diye düşündüm biraz site hakkında yorumlara baktım. Dedim böyle bir site dolandırıcı veya güvenilmez olacağını düşünmedim açıkçası. Ürün elime 2 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde ulaştı. Ürünün sürücüsünün paralı olması da gerçekten saçmalık. Bana ulaşabilirsin yardımcı olabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…