Bloody B314 vs Logitech G105

anarmed

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bloody'nin klavyeleri çok güzel görünüyor ama kalitesinden biraz şüphelendim. Forumda bir çok Bloody kullanıcısı var ve ürünlerden gayet memnunlar. Bloody B314 hakkında hiçbir yerde inceleme yok.
Hangisini tercih etmeliyim?

Bloody B314 fiyatı -incehesap.com

Logitech G105 TR Oyuncu Klavye (920-005054) Fiyatı

İkisi de 130TL
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de gayet güzel klavyeler. Bloody V7MA mouse kullanıyorum ve kalitesinden memnunum. Sanırım B314 RGB bir klavye. Ayrıca bilek koymak için yer de var. Ben olsam B314 alırdım ama klavye tarafında yazılımları ne kadar iyi bilmiyorum. Logitech yazılımları güzel. G510 ile kullandım. Klavye tüm renklere bürünebiliyordu. Işığı çok azdı ama. G105'de de aynı ışıklar olabilir. (Bu arada B314'ü alacağınız sitede mekanik olduğu yazıyor. Eğer gerçekten öyleyse mutlaka onu alın. 130 TL'ye mekanik klavye bulmanız zor. Üstelik ışıklı.)

Bloody güvenilir şüpheniz olmasın. Başka siteleri de biraz araştırın ama. Amazon falan bütün ürünlerde baya indirim yapıyor şu sıralar. Sadece wasd tuşlarının mekanik olması bile çok iyi. Oyuncu klavyesi zaten. :D

Kesinlikle Bloody.
Birde Bloody'nin faresiyle uyumlu çalışıyor.

Logitech G300s kullanıyorum.

Bloody güvenilir şüpheniz olmasın. Başka siteleri de biraz araştırın ama. Amazon falan bütün ürünlerde baya indirim yapıyor şu sıralar. Sadece wasd tuşlarının mekanik olması bile çok iyi. Oyuncu klavyesi zaten. :D
Amazon'dan alamam çünkü TR klavye olması lazım. Bu fiyat aralığında bence de en iyisi.
Daha sade tasarım isteyenler Bloody B254'e bakabilirler.
Bloody B254 fiyatı -incehesap.com

Bloody B314 kullanan var mı TR-Q ile EN-Q arasinda tuş altı aydınlatma mevcutmu ?
Bloody B254 Klavye TR-Q Tuş altında aydınlatma yoktu geri iade ettim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı