Bloody mouse önerisi

Bütçe
300
Minecraft ve drag Click için almayacaksan Bloody almana gerek yok Razer Logitech SteelSeries HyperX vb. Markalara yönelmek daha mantıklı

Bloody çok farklı bir marka, V3 almıştım seneler önce, yalan olmasın takribi 8-9 senedir çalışıyor. Tek sıkıntısı scroll tuşunun tam çalışmaması. Kaydırdığımda ters yöne doğru geçiyor arada bir, onun dışında boyaları söküldü vs. ama hala çatır çatır çalışıyor. Işıklar modlar vs. sorunsuz.

6 yıldır Bloody A60 kullanıyorum. Ne zaman aldığımı dahi hatırlamıyorum o kadar uzun süredir kullanıyorum, ama 6 yıl olmuştur. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Tuşları, ışıklandırması falan hâlâ sorunsuz çalışıyor. Biraz ağır bir mouse ama, 153 gram olması lazım ağırlığı. O zamanlar normal bir ağırlıktı gerçi, şimdi 70 gramlık mouselara kıyasla ağır oluyor. Şimdiki fiyatı hakkında bir bilgim yok, sıfırını bulabilir misiniz onu da bilmiyorum, ama kesinlikle tavsiye ettiğim çok kaliteli bir mouse.

6 yıldır Bloody A60 kullanıyorum. Ne zaman aldığımı dahi hatırlamıyorum o kadar uzun süredir kullanıyorum, ama 6 yıl olmuştur. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Tuşları, ışıklandırması falan hâlâ sorunsuz çalışıyor. Biraz ağır bir mouse ama, 153 gram olması lazım ağırlığı. O zamanlar normal bir ağırlıktı gerçi, şimdi 70 gramlık mouselara kıyasla ağır oluyor. Şimdiki fiyatı hakkında bir bilgim yok, sıfırını bulabilir misiniz onu da bilmiyorum, ama kesinlikle tavsiye ettiğim çok kaliteli bir mouse.
Sen bir 6 yıl daha kullanırsın Razer Logitech SteelSeries HyperX al 3 senede 2 senede bir mouse almaya başlıyorsun fahiş fiyatlara birde

2012 senesinde A4 tech X7 seri aldım klavye mouse. Mouse daha iki gün önce bozuldu o da taşınma yüzünden. Her oyunda da işimi fazlaca görmüstür. Adamlar sağlam mal yapîyor. Bloody bildiğim kadarı A4 tech firmasınîn high end gaming modeli. Yine marka aynı düşünüyorum.

2012 senesinde A4Tech X7 seri aldım klavye mouse. Mouse daha iki gün önce bozuldu o da taşınma yüzünden. Her oyunda da işimi fazlaca görmüstür. Adamlar sağlam mal yapîyor. Bloody bildiğim kadarı A4Tech firmasınîn high end Gaming modeli. Yine marka aynı düşünüyorum.

Bloody'nin yazılımı yeter. Diğer hususlara gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı