Bloody TL 80 nasıldır?

Itechin.g

Megapat
Makaleler
3
Arkadaşlar bugün A101'e girdim ve ilk defa üst katı olan ve o katı tamamen aktüel ürünler ile dolu bir mağaza gördüm. Sonra orada bu fareyi gördüm ve daha önce de A4Tech kullandığım için satın aldım. 150 TL'ye satın aldım ama bildiğiniz bir kötü tarafı var mı? Pro oyuncu vs. değilim gündelik ve yeni bir sistem toplamaya başladığım için aldım. Piyasadaki en kötüleri bile 100 TL olmuş bu da bana uygun gibi geldi.

Fare olarak çok iyi ancak 2 3 olayı kötü. Yaylar ileride ses yapabilir, fare sürücüsünü kurup ek özellikleri açmak parayla ancak o özellikler olmadan kendi klasmanından iyi durumda.

Arkadaşlar bugün A101'e girdim ve ilk defa üst katı olan ve o katı tamamen aktüel ürünler ile dolu bir mağaza gördüm. Sonra orada bu fareyi gördüm ve daha önce de A4Tech kullandığım için satın aldım. 150 TL'ye satın aldım ama bildiğiniz bir kötü tarafı var mı? Pro oyuncu vs. değilim gündelik ve yeni bir sistem toplamaya başladığım için aldım. Piyasadaki en kötüleri bile 100 TL olmuş bu da bana uygun gibi geldi.

Konu dışı olarak: Fareyi bu kadar ucuza almanız şahsen pek mantıklı gelmedi A-101 BİM vb. marketlere bazen defolu ürün gelebiliyor bu konuda garanti vs belgelerini saklamayı unutmayın.

Ben kullanıyorum yaklaşık 4 senedir 1 defa teklemedi. Gayet kaliteli ürün ama internette fiyatı min. 350'den başlayıp 1000TL'ye kadar çıkabiliyor. 150ye ben 4 sene önce almıştım. Fiyatı garip geldi biraz. Stok mu yaptılar o dönemden nedir :) Fare iyi hocam ayda bir fare kırardım 4 sene oldu yani öyle hesap et.

Hocam şahsen ben 4 yıldır aktif olarak A90 modelini kullanıyorum elimle bütünleşti artık😂. 4 yıldır hiç bir sorun çıkarmadı hala ilk günkü gibi çalışıyor. Örgü kabloları zaten çok kaliteli ve dayanıklı. Fabrikasyon bir arızası yoksa uzun seneler götürecek bir fare almışsın hayırlı olsun. Bu farelerin uzun ömürlü olmasının sebebi Metal X'Glide ayaklarının plastik ayaklı farelere göre kat kat daha dayanıklı olması. Hayırlı uğurlu olsun bu piyasada daha iyisini bulamazdınız. Hatta geçen yıl V7M modelini alıp saklamıştım gün gelir A90 bozulursa aynı dayanıklılıkta bir farem olsun ileride Bloody firması olur mu olmaz mı belli olmaz diye 😂 ve hala toz almayacak şekilde sakladığım yerde duruyor çünkü A90 ölmek bilmiyor 😂. 2 yıldır aktif olarak kullandığım B640 mekanik klavyesine de sahibim bunlar ölmek bilmeyen ürünlere benziyor. LK switch için 100 milyon tuş basım ömrü vermiş Bloody. B640 klavyenin yay sesi dışında sorunu yok yay sesi ise benim için sorun değil.
1656091759213.png

Son düzenleme:
Ben kullanıyorum yaklaşık 4 senedir 1 defa teklemedi. Gayet kaliteli ürün ama internette fiyatı minimum 350'den başlayıp 1000TL'ye kadar çıkabiliyor. 150ye ben 4 sene önce almıştım. Fiyatı garip geldi biraz. Stok mu yaptılar o dönemden nedir :) fare iyi hocam ayda bir fare kırardım 4 sene oldu yani öyle hesap et.

Hocam şahsen sürekli A4Tech kullanıyorum fanı vs. değilim ama ucuz ve kaliteli geldi hep bana. Bende marketten çıktım ve internete baktım ne kadar diye 375TL gözüküyordu. Şu anda zaten satmıyor mağaza muhtemelen 4 sene önceden kalmış çünkü üst katta sadece aktüel ürünler vardı. Yıllar önce satılan şeyler bile gördüm. Bende direkt aldım ondan sonra daha PC toplamaya bitirmedim ihtimalen temmuzunun ortasına ancak çalışan bir bilgisayarım olur. Bunlar o PC için ön hazırlık gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı