Bloody V7 incelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bugün vatandan Bloody V7 almış bulunuyorum. Yüzde 50 indirim ile 57₺'ye aldım. VATAN COMPUTER - A4 TECH - BLOODY V7 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE - Mouse

Öncelikle ürünün kutusuyla başlayalım. Kutunun ön yüzü gayet şık ve albenisi var.
431eE5D.jpg

Arka yüzde ise fareye ait bazı özellikler yazıyor.
2HNWiXa.jpg
Şimdi kutu içeriğine bakalım. Bir Fare'nin kutusundan fazla bir şey beklemeyiz ama Bloody bizi burada bayağı bir yanıltıyor. Kutu içeriğinde 2 adet sticker 1 adet kullanım kılavuzu 1 adet hızlı kurulum cd'si 1 adet temizleme bezi ve 1 tane lazer olan kısmı temizleme aparatı çıkıyor. Ben kutu içeriğini çok beğendim.

Şimdi faremize biraz daha yakından bakalım.
9st73vm.jpg
Q3OMKnL.jpg
aF0eibs.jpg
Farenin görünüşünün çok güzel olduğunu belirtmek isterim. Kullanılan malzeme dandik bir şey değil ve eli terletmiyor.

Şimdi farenin modlarına gelelim. Kırmızı renkteyken fps oyunlarında silah normal sıkıyor. Yeşil renkteyken silah 2 şer 2 şer sıkıyor. Sarı renkte ise silah 3 er 3 er sıkıyor.

cxygoj2.jpg
PwgTxQA.jpg
ukbATi2.jpg
Şimdi farenin yazılımından bahsedelim. Farenin yanında 2 adet tuş var. Fareyi tutunca baş parmağınıza doğru denk geliyor. Onlara istediğimiz şeyleri atıyabiliyoruz.
rLtq3HH.png
Diğer kısımda ise farenin CPI ve bazı teknik ayarlarını yapabiliyoruz.
LCEMlKA.png

Sonuca gelirsek:
Fare gayet güzel. Tavsiye ediyorum. A4 Tech markası altında satılması bazı kişilerin direk fareyi kötülemesine yol açıyor. Fare gerçekten güzel. Fiyatının hakkını veriyor.

Her türlü soruyu sorabilirsiniz. Bu arada ilk incelemem. :cool:

Ürünün artıları;
+Gayet şık
+Terleme yapmıyor
+3200Dpi
+Benim elime tam oturuyor buda büyük bir artı
+Ortalama 2 aydır sürekli kullanıyorum. 3-4 defa yolculuk geçirdi çantanın içinde herhangi bir aşınma çizilme falan yok.
Ürünün eksileri;
-Driverı berbat ücretli macro mu olur arkadaş. :D
-El işareteninin de rengi değişseymiş iyi olurmuş.

10 üzerinden 8.5 veriyorum. :redface:

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha az para verip Logitech G300 alsaydın keşke. :(

Sercan sen gitmemiş miydin? Dayanamadın herhalde. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı