Bloody V7 Oyunlarda Takılması

BarışBrawler

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlarda genellikle Fortnite oynarken fare 2 saniyeliğine takılıyor çalışmıyor (o sırada ışıkları yanıyor hala). Başka oyunlarda da nadiren oluyor

Not: Driverını yükledim sildim, sistemime format attım ve Windows'u HDD den SSD'ye çektim lakin hala sorun devam ediyor. Farklı USB portlarına takmayı da denedim.

Sizce faremde mi sıkıntı var? 3 yıldır kullanıyorum. (Bloody V7)

Bu arada takılma tüm mousede oluyor yani mouse dönmüyor bile bildiğiniz mouseyi PCden çıkardığımı düşünün. PC de ne gibi sıkıntı olabilir peki sizce?
Yani oyun sırasında fareyi USB'den çıkardığımı düşünün öyle oluyor ve bu 2-3 saniye sürüyor ama diğer her şey çalışmaya devam ediyor (klavye, kulaklık, oyun). Sebep neyle alakalı onu merak ediyorum. Fare sıkıntılı ise değişirim lakin sistemimde ise sıkıntı ne acaba? Ve bu sorun çoğunlukla Fortnite'da oluyor. @Recep Baltaş

Son düzenleme:
Bu arada takılma tüm mousede oluyor yani mouse dönmüyor bile bildiğiniz mouseyi PCden çıkardığımı düşünün. PC de ne gibi sıkıntı olabilir peki sizce?
Yani oyun sırasında fareyi USB'den çıkardığımı düşünün öyle oluyor ve bu 2-3 saniye sürüyor ama diğer her şey çalışmaya devam ediyor (klavye, kulaklık, oyun). Sebep neyle alakalı onu merak ediyorum. Fare sıkıntılı ise değişirim lakin sistemimde ise sıkıntı ne acaba? Ve bu sorun çoğunlukla Fortnite'da oluyor. @Recep Baltaş
Bro mouse usb girişlerinde anlık kesinti yaşayıp tekrar kendini bağlıyor olabilir bu yüzden 2-3 saniye kesintiye giriyor olabilir farklı usblerden giriş yapabilirsin,yakınlarda başka bilgisayarda deneyebileceğin kasa vb birşey bulmaya çalış o bilgisayarda dene.
3 yıldır kullandığını söyledin,büyük ihtimal ömrü'de gelmiş olabilir dostum

Bro mouse usb girişlerinde anlık kesinti yaşayıp tekrar kendini bağlıyor olabilir bu yüzden 2-3 saniye kesintiye giriyor olabilir farklı usblerden giriş yapabilirsin,yakınlarda başka bilgisayarda deneyebileceğin kasa vb birşey bulmaya çalış o bilgisayarda dene.
Cevabın için sağol, başka bilgisayarda deneyeceğim ve kendi bilgisayarımda da farklı mouse deneyeceğim o zaman anlarız. Teşekkür ederim.

Ha bu arada anlık kesinti oluyor olabilir demişsin de bu sorunu yaşadığım an mouse bakıyorum ışıkları hala yanıyor. Ne garip bir şey anlamadım yav.

Işıklar aniden tepki vermeyebilir sen yinede dene ama yeni bir mouse al şimdi düzelir sonra en tatlı yerde yine gidiverir sinirlerin bozulur
O zaman büyük bir ihtimalle mouseun kablosu da kırılmış olabilir ışığı varsa sönüp sönmediğine bak.
Haklısınız zaten son 1 yıldır bazen temassızlık felan olup "USB Aygıtı Tanınamadı" diyordu. Şimdilik bir şey yok ama okikech1 in de dediği gibi büyük ihtimalle yine bir oyunun ortasında gidecek. Ömrünü doldurdu herhalde...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı