Bloody W70 alınır mı?

Bence alınır ama kullanıp deneyimlemediğim için parça kalitesini, ömrünü bilmiyorum. Buradaki insanların da önereceğini sanmıyorum genelde belirli başlı her postun altına atılan parçaları atıyorlar.

Arkadaşlar çoğunlukla Valorant oynuyorum. Şu an kullandığım mouse 12 yıllık Bloody W70 almayı planlıyorum alınır mı?
Makro ve click yapacaksınız alın onun haricinde aşırı düşük özellikleri var. Bütçe nedir?
Logitexh G300s öneririm yandaki silikonlarını ben biraz sert kullandım 2 yıla yakındır kullanıyorum memnunum
Omron 20M switchli fareyi neden öneriyorsun? Çift tıklama yapar ayrıca sensörü kötü IPS G değeri desen aynı şeyin laciverdi. Önermem.

Makro ve click yapacaksınız alın onun haricinde aşırı düşük özellikleri var. Bütçe nedir?

Omron 20M switchli fareyi neden öneriyorsun? Çift tıklama yapar ayrıca sensörü kötü IPS G değeri desen aynı şeyin laciverdi. Önermem.
bütçem 500-600 tl arası makroyla işim yok valorant gibi fps oyunları oynuyorum mouse un yanındaki butonların adı her neyse bilmiyorum onlar kesin olucak o tuşları kullanıyorum baya

Yeni konular

Geri
Yukarı