Blu TV almaya değer mi?

Hocam selamlar. Biliyorum forumda korsana destek yok fakat, BluTV'de gerçekten para verilecek içerik olmadığını düşünüyorum. İzlemek isterseniz BluTV'nin aynısı tüm içerikleri olan sayfalar internette mevcut. Yine de siz bilirsiniz.

Blu TV almak istiyorum fakat bazı içeriklerde sansür varmış galiba kullanan var mı?
Game of thrones serisi Bein Connectten kalktığından beri tek çare Blu TV, bir yandan Big Bang Theory'de Blu TV'nin içinde bulunuyor onun dışında Netflix gibi içerik bombardımanına mâruz kalmazsınız.

Kuzey güney sansürsüz izlemek istiyorum ondan dolayı merak ettim.

İsterseniz bir site var. Hem kaliteli hem de sansürsüz. İsmini yazayım belki işinizi görür. ( dizipal83 .com ) Site telif yiyip kapandıkça o 83 olan 84 85 diye gidiyor. Tüm veriyi diğerine aktarıyorlar. Deneyebilirsin gayet işini görür.

Yerli içerik için alternatifsiz zaten. Kısa veya görece kötü dizileri olabilir ama tamamen Türkçe içerik tercih sebebinizse alabilirsiniz.

İsterseniz bir site var. Hem kaliteli hem de sansürsüz. İsmini yazayım belki işinizi görür. ( dizipal83 .com ) Site telif yiyip kapandıkça o 83 olan 84 85 diye gidiyor. Tüm veriyi diğerine aktarıyorlar. Deneyebilirsin gayet işini görür.
Ama sansür var galiba bunlarda. Teşekkür ederim cevabın için.
Yerli içerik için alternatifsiz zaten. Kısa veya görece kötü dizileri olabilir ama tamamen Türkçe içerik tercih sebebinizse alabilirsiniz.
Denemek istiyorum fakat kullanan kimse olmadığı için sansür varsa zaten alma taraftarı değilim. Sonuçta para veriyorum küfürü bipli duyacaksam tv den izlerim.

Geri
Yukarı