Blue Switch çok ses çıkarır mı?

• Konuyu başlatan Manyil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 807

Manyil

Decapat
Daha fazla  
Benim odam aşağıda. Ailemin odası yukarıda ve odamın kapısı kapalı olursa yukarı çok ses çıkar mı Blue Switch klavye ile?

Benim odam aşağıda. Ailemin odası yukarıda ve odamın kapısı kapalı olursa yukarı çok ses çıkar mı Blue Switch klavye ile?

Diğer hocamında dediği gibi, daktilo misali kendiniz bile sinir olmaya başlarsınız bir süre sonra.

Çok ses çıkarıyor. Ailem geceleri rahatsız oluyordu. Sabah Blue Switch, gece Membran kullanıyordum. Bir süre sonra beni de rahatsız etti farklı modellere geçtim. Red, Brown, Black Switch klavyelere bakabilirsiniz.

En sessizini alsanız bile çok sesli. İlk aldığınızda çok güzel geliyor. Gece odada hatta hassaslarsa diğer odadaki insanları uyandırabilir. Ve bir zaman sonra baş ağrıtıyor tavsiyem Red switchdir.

Ben kırmızı switch kullanıyorum ama tuşa basınca switchi tutan kısma vurup tak tak diye ses çıktığı için yine de kapı dışından baya duyuluyor. Hatta o-ring bile taktım, halen çok fazla ses var. Sessizlik istiyorsanız bence membran alın ya da sesi az çıkan bir mekanik klavye bulmaya çalışın, ciklet gibi ses çıkaranlar mesela güzel.

Bir arkadaşımda var yazı yazamıyor sabahları bi gün konuşurken komşusu geldi oğlum daktilo mu var sizin evde o ses ne diye sordu öyle düşün.

Geri
Yukarı