Bluedio TN2 en iyi ses kalitesi ayarları

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Ürünü Aliexpress'ten indirimde 10$'a aldım. Bugün elime ulaştı, şimdi deneme fırsatı buldum. Ses kalitesi hiç hoşuma gitmedi desem yalan olmaz. Samsung Galaxy S8 ile kullanıyorum, telefonumun kutusundan çıkan AKG kulaklığın yerine kullanmak için almıştım. Tamam AKG kulaklık kadar performans beklemiyorum ama bu gerçekten kötü geldi. Birkaç ayardan sonra iş görür seviyeye getirdim ama halan daha memnun değilim. ANC diye bir özellik koymuşlar, led kırmızı yanıyor iken aktif olduğunu belirtmişler. Açık veya kapalı hiçbir şekilde fark hissetmiyorum(Galiba ses yalıtımı için sadece). Telefonun geliştirici seçeneklerini açıp oradaki ayarları kurcalamak istedim fakat bunları değiştirince de hiçbir fark olmadı(menüye geri dönünce ayarlar eski halini alıyor). Acaba benzer bir sorun yaşayanlar veya tavsiyede bulunabilecek olan var mı?
f5488421-adaf-461d-8bea-6470f8a7a4be.jpg3ac25ab9-57ee-412a-ad49-97fe4ed18bb7.jpgb087a277-f770-4e87-8ed3-82652e872c3c.jpg

Son düzenleme:
Aliexpress bütün ürünler öyle geliyor . Bende çok kulaklık aldım ses kalitesi nerdeyse hepsini kötü diyebilirim . Bence böyle alaylar normal fiyatna göre normal.

Hocam fiyatına göre normaldir. Kur farkını da katarsak zaten durum ortada.

Tabi canım çok bir şey beklemedim zaten ama bu resmen rezalete yakın çıktı. 1 Hafta önce Baseus'tan 2 dolara(3/1 kupon ile) aldığım kulaklıkla ses kalitesi yarışır, vakum konusunda baseus ezer geçer durumda.
Aliexpress bütün ürünler öyle geliyor . Bende çok kulaklık aldım ses kalitesi nerdeyse hepsini kötü diyebilirim . Bence böyle alaylar normal fiyatna göre normal.

Benim ilk bluetooth kulaklığım ama artık bende sizin gibi düşünüyorum. Fiyatına göre de normal fakat ülkemizdeki meşhur sitelerde bu kulaklıklara 100-150 lira fiyat çekiliyor. Bunu Türkiye'den almış olsaydım satıcının kulakları birkaç gün çınlardı yani eminim. Bu konuyu açmamdaki amaç, acaba açılması gereken bir ayar mı var yada bir program falan mı yüklenmesi gerekiyor bunu merak etmemdi. Geriye kalan sanırım her şeyi denedim, ürün bu. Bunu dışarıda kullanacaksın, spor yaparken kullanacaksın veya hor kullanım gereken yerlerde kullanacaksın diyeyim. Sanki bu amaçla yapılmış ucuz bir kulaklık gibi duruyor. Yani ucuz kulaklık, bozulunca üzülme at diye üretilmiş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı