Bluedio TN mi Bluedio TN2 mi ?

mucaku

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır bluetooth kulaklık almayı düşünüyordum birkaç gün önce Aliexpress'te Bluedio TN ve Bluedio TN2 modellerini gördüm fakat hangisi daha iyidir bilemedim o yüzden siz değerli forumdaşlarıma sormak istedim.

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan ricam iki ürünün birbirlerine olan artı ve eksilerini belirtmelerini istiyorum, eğer bilginiz dahilinde olan 125 TL fiyat aralığında farklı bir kablosuz kulaklık var ise onuda yazabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

Birde aşağıya küçük bir anket bırakıyorum doldurursanız sevinirim.

Ürünlerin linkleri:

Bluedio TN
Bluedio TN2

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben T1, T2 ve T3 kullandım. T2 harikaydı her anlamda, T1'in sorunu katlanmaması, T3'ün sorunu ağır olmasıydı. Kabloları çalışıyordu, ses kalitesi harikaydı. Şu anda da elimde T5 var, satmak için aldım gerçi ama satamazsam kullanırım da :)
T2, T4, T6, T Monitor (TM), T Energy (TN) ve TS5 ürünlerini kullandım. Kusursuz hiçbir ürünü yok. Edifier çok daha başarılı.

T5'de itibaren kutu içeriğini ve kalitesini düşürdüler. T6'nın kısık ses sorunu var. Telefondan telefona yada kulaklıktan kulaklığa değişebilir bilemiyorum sorunlu bir cihaz. T3 dediğiniz gibi çok ağırdır. T Monitor aralarında beni en çok tatmin eden kulaklığı oldu.
$18'a almıştım zamanında ses kalitesi falan fena değil. Kulaktan çıkıyor koşayım falan derken yani vadettiği sporcu kulaklığı olarak kullanılabilecek gibi değil. Tahmini olarak TN2 modelinde de benzer bir durum söz konusu. Bu benim kişisel deneyimim tabii.

PC090025.JPG PC090026.JPG PC090027.JPG PC090028.JPG PC090029.JPG PC090030.JPG

Bluedio'nun kulak üstü kulaklıkları harikadır. Kulak içi olanları bilmiyorum tam olarak ama Bluedio benim güvenimi fazlasıyla kazandı.

Bluedio'nun kulak üstü kulaklıkları harikadır. Kulak içi olanları bilmiyorum tam olarak ama Bluedio benim güvenimi fazlasıyla kazandı.
Hangi modellerini kullandınız? T6 tam bir rezalet olarak kayıtlarıma geçtide benim için. Ayrıca TYPE-C'den 3,5mm Jack kablosu çıkmıyor kutularından ekstra olarak alınan kablolarla da çalışmıyor.

Ben T1, T2 ve T3 kullandım. T2 harikaydı her anlamda, T1'in sorunu katlanmaması, T3'ün sorunu ağır olmasıydı. Kabloları çalışıyordu, ses kalitesi harikaydı. Şu anda da elimde T5 var, satmak için aldım gerçi ama satamazsam kullanırım da :)

T2, T4, T6, T Monitor (TM), T Energy (TN) ve TS5 ürünlerini kullandım. Kusursuz hiçbir ürünü yok. Edifier çok daha başarılı.

T5'de itibaren kutu içeriğini ve kalitesini düşürdüler. T6'nın kısık ses sorunu var. Telefondan telefona yada kulaklıktan kulaklığa değişebilir bilemiyorum sorunlu bir cihaz. T3 dediğiniz gibi çok ağırdır. T Monitor aralarında beni en çok tatmin eden kulaklığı oldu.

Çözüm

Haklı olabilirsiniz, yenilerinin kutu içeriğini bilmiyorum. Kusursuz ürün zaten yok, beni fazlasıyla tatmin etmişti ama.

Merhabalar, ben de geçtiğimiz günlerde kablosuz kulaklık olarak qyc m1pro satın aldım. Ücret olarak 130 lira ödedim. Daha önce kablosuz kulaklık deneyimim olmadığı için başka bir model ile kıyaslayamıyorum ancak bass ve tizlerin dengeli olduğunu ve kulaklıktan memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum, Bluedio TN2 almaya karar verdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı