BlueStacks 4 FIFA Mobile kasıyor

Emülatör kaynaklı kasmalar oluşuyor olabilir. Onun dışında sistem özellikleriniz de oyunun istenen gereksinimini karşılayamıyor olabilir. Bazı 2080 Ti sistemlerde bile böyle sorunlar doğabiliyor ama.

Sisteminiz nedir? Android oyunlarını oynamak için yapılan programlar sanallaştırma ile çalıştığı için kasma yapabiliyor.

Resimlerde belirttim.
Emülatör kaynaklı kasmalar oluşuyor olabilir. Onun dışında sistem özellikleriniz de oyunun istenen gereksinimini karşılayamıyor olabilir. Bazı 2080 Ti sistemlerde bile böyle sorunlar doğabiliyor ama.
ya bilmiyorum özellikleri diger yorumda belirttim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    176,7 KB · Görüntüleme: 66
  • Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    178,5 KB · Görüntüleme: 61
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    178,9 KB · Görüntüleme: 50
Bluestacks 4'ü gtx820m ile çalıştırmayı deneyin. Bilmiyorsanız sağ tık, grafik işlemciyle çalıştır seçeneğine gelip 820m'i seçin. Onboard üzerinden alıyorsa kasma oluşur. Bu işlem ile daha akıcı bir görüntü oluşur diye düşünüyorum. Zaten seçiliyse Bluestacks den kaynaklıdır dediğim gibi. Çünkü o özellikler ile kasacağını zannetmiyorum.

BlueStacks 4'ü GTX820M ile çalıştırmayı deneyin. Bilmiyorsanız sağ tık, grafik işlemciyle çalıştır seçeneğine gelip 820M'i seçin. Onboard üzerinden alıyorsa kasma oluşur. Bu işlem ile daha akıcı bir görüntü oluşur diye düşünüyorum. Zaten seçiliyse BlueStacks'den kaynaklıdır dediğim gibi. Çünkü o özellikler ile kasacağını zannetmiyorum.

Öyle bir şey yok ki.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    378,6 KB · Görüntüleme: 59

Yeni konular

Geri
Yukarı