BlueStacks 5 güvenilir midir?

Lorddarkness

Femtopat
Öncelikle merhaba. Bilgisayarımda Clash of Clans ve diğer oyunları oynamak için BlueStacks 5 indirmeyi düşünüyorum fakat hesap çalma/çalınma gibi olaylara fazla kafa yorduğum için sizlere danışmak istedim. BlueStacks 5 üzerinden coc oynarsam ban yeme ihtimalim ya da hesabımın çalınma ihtimali var mı?
Teşekkürler...

Öncelikle merhaba. Bilgisayarımda Clash of Clans ve diğer oyunları oynamak için BlueStacks 5 indirmeyi düşünüyorum fakat hesap çalma/çalınma gibi olaylara fazla kafa yorduğum için sizlere danışmak istedim. BlueStacks 5 üzerinden coc oynarsam ban yeme ihtimalim ya da hesabımın çalınma ihtimali var mı?
Teşekkürler...
Emulatörlerden o oyunlar kaldırıldı diye biliyorum.

Teşekkürler...
Daha önce kullanmıştım, kendi hesabımla giriş yapmadım, yapmanızı da önermem. Kullanan çok kişi var fakat ne olur ne olmaz siz yinede yan bir hesapla giriş yapın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı