Bluestacks düşük RAM uyarısı

jerdemm

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. PC'de 8 GB RAM var. Buna rağmen bazen RAM düşük diye uyarı veriyor Bluestacks. Kayıt defterinde ve Bluestacks ayarlarında RAM'i arttırmama rağmen neden böyle bir uyarı alıyorum anlamış değilim. 8 GB RAM düşük değil bence gayet iyi bir miktar.

Muhtemelen kayıt defteri işlemini yaparken arka planda bluestacks ilgili exe çalıştığı için yaptıgınız değişiklikler tekrar eski haline dönüyor. Uninstaller programlarından biriyle uygulamayı kaldırın son sürüm bluestacks yükledikten sonra birkez çalıştırın ve kapatın. Arka planda uygulamayla bağlantılı exe varsa sonlandırın ve regedit işlemlerini yaptıktan sonra RAM artışı aktif olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımcı olur herhalde.
@Jesse XX O kadar Ram ile ne yapıyorsun?😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımcı olur herhalde.
@Jesse XX O kadar Ram ile ne yapıyorsun?😁
attığın videodakileri zaten yaptım..
Muhtemelen kayıt defteri işlemini yaparken arka planda bluestacks ilgili exe çalıştığı için yaptıgınız değişiklikler tekrar eski haline dönüyor. Uninstaller programlarından biriyle uygulamayı kaldırın son sürüm bluestacks yükledikten sonra birkez çalıştırın ve kapatın. Arka planda uygulamayla bağlantılı exe varsa sonlandırın ve regedit işlemlerini yaptıktan sonra RAM artışı aktif olacaktır.
dediğinizi denemek lazım sağolun uygulama açarken değilde bluestacks açarken gelmişti sanki tam hatırlamıyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı