BlueStacks Performans düşük uyarısı

izzet_Baku

Hectopat
Yer
Baku, Azerbaijan
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar otobüs Simulator Ultimate indirdim fakat PC'de 16 GB RAM olmasına rağmen performans düşük uyarısı veriyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 243
Performans ayarlarında eğer 1 tane çekirdek ayrılmışsa 2 daha fazla performans isterseniz 4 yapın, ramden'de 6 veya 8 verirseniz kaymak gibi olur :)

Performans ayarlarında eğer 1 tane çekirdek ayrılmışsa 2 daha fazla performans isterseniz 4 yapın, ramden'de 6 veya 8 verirseniz kaymak gibi olur :)
böylemi ?
oyunun kendi ayarına bakıyorum kalite düşük yazılmış, ayarıda değiştirmek olmuyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 248
PC'yi yeniden başlatırken BIOS'a gir diğer ayarlar bölümünde virtualization bölümünü açık yap. Blue stacks ayarlarında orta düzey bir PC gücü ver emulatöre(4 çekirdek 8 GB RAM ve cihaz model bölümüne "SM-N985" yaz). Bunları yaptıktan sonra bile aynıysa LDPlayer kullan düşük performanslı cihazlarda bile yüksek performans veriyor bizzat kullanıyorum.

PC'yi yeniden başlatırken BIOS'a gir diğer ayarlar bölümünde virtualization bölümünü açık yap. Blue stacks ayarlarında orta düzey bir PC gücü ver emulatöre(4 çekirdek 8 GB RAM ve cihaz model bölümüne "SM-N985" yaz). Bunları yaptıktan sonra bile aynıysa LDPlayer kullan düşük performanslı cihazlarda bile yüksek performans veriyor bizzat kullanıyorum.
ram artırma olayı olmuyor ne kadar değiştirsemde aynı olarak kalıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı