BlueStacks Google Play oturum açma hatası

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar PUBG Mobile için GameLoop emülatör kullanıyordum ama PC'den dolayı oyun kastığı için zevk alamıyorum. Bende PUBG Mobile Lite indirmeyi düşünüyorum ama GameLoop emülatöründe yok BlueStacks emülatöründe var. BlueStacks emülatörünü de geçen gün indirdim emülatorü açtım ve Google Play hesabımı girecektim ama Google Play oturum aç yere girince BlueStacks'a yeni sekme açılıyor ve öyle kalıyor. Google Play giremiyorum. Yeni sayfa açılıyor siyah ekranda. Bunu nasıl düzeltebilirim? 2-3 kere silip yüklememe rağmen düzelmedi. BlueStacks'ta Google Play nasıl girilir? Şimdiden teşekkürler.

Gameloop emulatörü başlattıktan sonra direkt PUBG'yi seçmeden önce klavyenizden "F9" tuşuna basın. Gizlenmiş uygulamalar görünür olacaktır. Oradan "Browser" yazan tarayıcı üzerinden Google Play indirebilirsiniz. Ardından Google Play üzerinden PUBG Mobile Lite indirebilirsiniz.

Gameloop emulatörü başlattıktan sonra direkt PUBG'yi seçmeden önce klavyenizden "F9" tuşuna basın. Gizlenmiş uygulamalar görünür olacaktır. Oradan "Browser" yazan tarayıcı üzerinden Google Play indirebilirsiniz. Ardından Google Play üzerinden PUBG Mobile Lite indirebilirsiniz.
Hocam dediğinizi yaptım ama oyuna girince giriş yaptım falan server meşgul diyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Server meşgul hatası alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı