BlueStacks güvenilir mi?

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar BlueStacks indireceğim, güvenilir mi? Neden BlueStacks? BlueStacks tavsiyeler? Başlıkta yazdığı gibi PC'de mobil oyunları oynamak için bir platform yükleyeceğim. Daha önce kullandığım için ve daha çok önerildiği için BlueStacks indireceğim. Birkaç yıl önce kullanmıştım ama şu an BlueStacks hakkında bir bilgim yok. Sizce BlueStacks güvenilir mi? Siz BlueStacks kullanıyor musunuz? Kullanyorsanız uygulama hakkında tavsiye ve önerileriniz varsa belirtirseniz sevinirim. Öneri ve fikirde bulunan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar BlueStacks indireceğim, güvenilir mi? Neden BlueStacks? BlueStacks tavsiyeler? Başlıkta yazdığı gibi PC'de mobil oyunları oynamak için bir platform yükleyeceğim. Daha önce kullandığım için ve daha çok önerildiği için BlueStacks indireceğim. Birkaç yıl önce kullanmıştım ama şu an BlueStacks hakkında bir bilgim yok. Sizce BlueStacks güvenilir mi? Siz BlueStacks kullanıyor musunuz? Kullanyorsanız uygulama hakkında tavsiye ve önerileriniz varsa belirtirseniz sevinirim. Öneri ve fikirde bulunan herkese teşekkür ederim.

Kullanıyordum hala kullanıyorum süper program LDPlayer da bakabilirsin aklında soru işareti kalırsa eğer.

Hocam sisteminiz iyi değilse BlueStacks yüklemeyin sorunlu bir uygulama. GameLoop şu anda önerebileceğim bir uygulama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir. En iyi emülatörlerden biridir diyebilirim hocam. Fakat bilgisayarınız kötüyse GameLoop sizin için daha iyi ve optimize bir deneyim sunacaktır.

Kullanıyordum hala kullanıyorum süper program LDPlayer da bakabilirsin aklında soru işareti kalırsa eğer.
Yaşadığınız sorunlar oldu mu ? Güvenerek Mailimizi girebilir miyiz ? Bu sorular saçma olabi2lir sonuçta dünyada tanınmış bir program ama yine de arada duyuyoruz böyle şeyler .

En güvenilir emulatörler Bluestacks ve MuMu Emulator. MuMu pek popüler değil ama NetEase isimli büyük bir oyun şirketinin kendi emulatörü.

Sistem olarak minimum sistemimiz ne olmalı.

Sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır;

İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 ve üzeri.
İşlemci: Intel veya AMD işlemci.
RAM: Bilgisayarınızda en az 4 GB RAM olmalıdır...
Depolama: 5 GB boş disk alanı.
Bilgisayarınızda yönetici olmanız gerekir.
Microsoft'tan veya yonga seti satıcısından güncel grafik sürücüleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı