Bluetooth 4.0 Xiaomi Airdots 5.0 ile çalışır mı?

Lear Mert

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Xiaomi Airdots alıp bilgisayarımda kullanmak istiyorum fakat USB Bluetooth 5.0'lar çok pahalı ve zor bulunuyor. Çoğunlukla USB Bluetooth 4.0 bulunuyor. Bununla çalıştırabilir miyim? Performans nasıl olur?

Bluetooth geriye dönük destek sunuyor. Bluetooth 4 ile kullanabilirsiniz. Ses kalitesi bakımından fark olacağını düşünmüyorum.

Bluetooth 4 dongle veya yonga varsa bilgisayarınızda, Bluetooth 5 ürünleri kullanabilirsiniz.
Bilgisayarınızda Bluetooth 5 olması gerekmiyor.

Bluetooth geriye dönük destek sunuyor. Bluetooth 4 ile kullanabilirsiniz. Ses kalitesi bakımından fark olacağını düşünmüyorum.
Asım bey konuyu hortlatmış gibi oldum biraz kusura bakmayın.
Bende nasip olursa akşam aynı kulaklığı sipariş vereceğim fakat bu Bluetooth versiyonlarından dolayı kafama bir soru takıldı.
4.0 versiyonlu telefon ile 5.0 versiyonlu kulaklığı kullanırken versiyon farkından dolayı ses kalitesi değilde ses gecikmesi olur mu? olursa da rahatsız edecek seviyelerde olur mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı