Bluetooth adaptörü ve ucuz kulaklık önerisi

2.4G ile Bluetooth'un farkı nedir? Sanırım 2.4GHz olanlar kendi USB adaptörü ile geliyordu. Çok fazla kablosuz eşyam olmadığı için pek bilmiyorum.
Kulaklığın içinden kendi Wireless alıcısı çıkıyor ve kabloluyla aynı gecikmede ve Bluetooth'tan çok daha iyi ses kalitesiyle kullanıyorsun. Ayrıca menzili de çok geniş oluyor istersen içeri git hala çekiyor yani tam olarak oyun ve PC için. Tabii daha pahalı.

Kulaklığın içinden kendi Wireless alıcısı çıkıyor ve kabloluyla aynı gecikmede ve Bluetooth'tan çok daha iyi ses kalitesiyle kullanıyorsun. Ayrıca menzili de çok geniş oluyor istersen içeri git hala çekiyor yani tam olarak oyun ve PC için. Tabii daha pahalı.

Kulaklığı oyun için de kullanacaktım bunu söylemeniz çok iyi oldu. Bluetooth yine de alacağım ama kulaklığı dediğiniz gibi alacağım. Bir öneriniz var mı kulaklık olarak?

Kulaklığı oyun için de kullanacaktım bunu söylemeniz çok iyi oldu. Bluetooth yine de alacağım ama kulaklığı dediğiniz gibi alacağım. Bir öneriniz var mı kulaklık olarak?
Bütçeniz ne? Wireless modeller biraz pahalı ama F/P diyeceğim bir tek bu var:

Bütçeniz ne? Wireless modeller biraz pahalı ama F/P diyeceğim bir tek bu var:

1000 TL civarı.

1000 TL civarı.
Hocam o attığım ve şimdi önereceğim kulaklık dışında daha ucuz ya da markasız wireless kulaklıklarla sorun yaşarsınız o yüzden bütçe el veriyorsa ikisi arasından birini almanızı öneririm.

İkisi arasından seçimimse Cloud Core olur. Bütçeyi aşıyorsa mecbur Bluetooth.

Hocam o attığım ve şimdi önereceğim kulaklık dışında daha ucuz ya da markasız Wireless kulaklıklarla sorun yaşarsınız o yüzden bütçe el veriyorsa ikisi arasından birini almanızı öneririm.

İkisi arasından seçimimse Cloud Core olur. Bütçeyi aşıyorsa mecbur Bluetooth.

Bütçeyi bayağı bir aşmış. Yani tek önerebileceğiniz G435 mi bu fiyatta? Kulaklığı bayağı bir sevdim ama mikrofonu daha iyi olabilirmiş.

Bütçeyi bayağı bir aşmış. Yani tek önerebileceğiniz G435 mi bu fiyatta? Kulaklığı bayağı bir sevdim ama mikrofonu daha iyi olabilirmiş.
Bu fiyatta başka önerim yok hocam evet. HP var ama bazıları Modem PC'nizin yanındaysa kopma yapıyor falan diye yorum yapmışlar o yüzden önermek istemedim o da bu:

Logitech bundan daha iyi zaten.

Bu fiyatta başka önerim yok hocam evet. HP var ama bazıları modem PC'nizin yanındaysa kopma yapıyor falan diye yorum yapmışlar o yüzden önermek istemedim o da bu:

Logitech bundan daha iyi zaten.

Anladım sağ olun. SteelSeries Arctis 3 2019 hakkında ne düşünüyorsunuz? Logitech G435 daha mı iyidir?
(İkisi de hemen hemen aynı para.)

Geri
Yukarı