Bluetooth adaptörü ve ucuz kulaklık önerisi

Sekatsu

Decapat
Kulaklığım bozulduğu için yeni kulaklık alacaktım.
Bluetooth almak istedim çünkü kablo sorun çıkarıyor ve koyacak bir yer yok masamda ama bilgisayarımda Bluetooth olmadığı için Bluetooth adaptörü almam lazım ama ne alsam bilemiyorum.
Birden fazla cihaz bağlansa güzel olur ama olmasa da olur.
Tak çalıştır oluyor mu bu arada?
Yani takınca direk bilgisayarımda Bluetooth olacak mı?
Çektiği mesafe pek önemli değil.

Kulaklık da alacağım için çok pahalı olmayan Bluetooth kulaklık da önerebilirseniz sevinirim. (Oyun oynayacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam buradan sürücüsünü indirmeniz gerekli:

Windows kendi otomatik algılayıp indirebiliyor ama eski sürücü indiriyor. Önerim bunu indirmeniz olur.

Anladım teşekkürler öneriniz için. Biraz daha araştırıp daha iyisini bulamaz isem büyük ihtimalle alacağım bu olacak.

@xenom0rphe Amazon'daki yorumların çoğumda mikrofonlu kulaklıkların mikrofonunun çalışmadığı söylenmiş. Ayrıca mikrofon alamayacağım için bu durum biraz sıkıntı. Hiç denediniz mi mikrofon ile kullanmayı?

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler öneriniz için. Biraz daha araştırıp daha iyisini bulamaz isem büyük ihtimalle alacağım bu olacak.

@xenom0rphe Amazon'daki yorumların çoğumda mikrofonlu kulaklıkların mikrofonunun çalışmadığı söylenmiş. Ayrıca mikrofon alamayacağım için bu durum biraz sıkıntı. Hiç denediniz mi mikrofon ile kullanmayı?
Apple Airpods ile mikrofon çalışmıyor. Benim Sony Linkbuds S ile mikrofonum çalışıyor Discord'da vs.

Geri
Yukarı