Bluetooth aygıtı PS4 koluna bağlanmıyor

Wozly

Picopat
Daha fazla  
Yeni aldım PS 4 kolunu bilgisayara bağlamaya çalıştığımda bağlayamıyorum kolda sorun olduğunu düşünmüyorum. Kablo ile bağladımda çalışıyor ama Bluetooth'a geçince olmuyor kullandım USB microcase mini v5.0 dongle 5.0 Bluetooth adaptör. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
(Her bağlandığım cihazda ya bağlanıyor da kalıyor ya da çok geç bağlanıyor bağlandığına bile emin değilim.)

1710861269912.png

Dosya Ekleri

• 1710861244833.png
    1710861244833.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 4
Yeni aldım PS 4 kolunu bilgisayara bağlamaya çalıştığımda bağlayamıyorum kolda sorun olduğunu düşünmüyorum. Kablo ile bağladımda çalışıyor ama Bluetooth'a geçince olmuyor kullandım USB microcase mini v5.0 dongle 5.0 Bluetooth adaptör. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
(Her bağlandığım cihazda ya bağlanıyor da kalıyor ya da çok geç bağlanıyor bağlandığına bile emin değilim.)

Eki Görüntüle 2144922
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows PS4 kolunu desteklemiyor ayri olarak DS4 programini kurmaniz lazim.

Buyurun buradan indirebilirsiniz:

Sadece PS 4 kolundan bahsetmiyorum genel olarak kulaklık vb. şeylerdende bahsediyorum hepsi bağlaya tıklayınca bağlanıyorda kalıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlara çok baktım benim sorunum Bluetooth'da hiçbir cihaz bağlanmıyor

Sadece PS 4 kolundan bahsetmiyorum genel olarak kulaklık vb. şeylerdende bahsediyorum hepsi bağlaya tıklayınca bağlanıyorda kalıyor

Bunlara çok baktım benim sorunum Bluetooth'da hiçbir cihaz bağlanmıyor
Evet anladım, Bluetooth cihazınızda bir sorun olabilir. Yada Windowsla alakalı bir sorun var.

Geri
Yukarı