Bluetooth Destekli LED Ampul Ürününün İncelemesi

İnternet üzerinden kolayca bulabileceğiniz ve uygun fiyata alabileceğiniz bir ürün. iPhone, iPad ile veya Android cihazınızla markette bulunanan uygulaması sayesinde Bluetooth bağlantısı üzerinden birçok renk, parlaklık, ayarlamalar ve zamanlayıcılar ile güzel bir dekor yapmış oluyorsunuz. Aynı zamanda Apple Watch'unuz varsa saatiniz üzerinden de kullanabiliyorsunuz.
Ben uygun fiyata buldum ve ürünü sizin için inceledim umarım işinize yaramıştır.. Apple ürünleriyle gayet güzelce çalıştığını göstermiş oldum. Değişik bir ürün gösterdim hepinize İyi pazarlar dilerim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran Resmi 2016-03-24 18.16.45.png

Ürün Detayları:
Özellikler:

* Giriş voltajı: 100-264 V AC 50-60HZ
* Ortalama Ömrü: 50000 saat.
* Güç: 4.5W Max
* Bluetooth 4.0 desteği
* Kablosuz alıcı Menzil: 15- 25m
* Işık rengi: Sıcak beyaz + RGB (Birçok renk bulunuyor)
* Malzeme: Plastik

Ekran Resmi 2016-03-24 18.16.56.png
* iOS ve Android cihazlarıyla uyumlu çalışıyor.

iOS için linkleri burada: LED Magic Blue , LED Magic Light V2
Android için linkleri burada: LED Magic Blue

Ekran Resmi 2016-03-24 18.16.50.png
Uygulamasını QR kodunu taratarak direkt olarak marketten ulaşabilirsiniz.

Oguzhan B. / AppleTurk

Güzel inceleme ellerine sağlık. Aldığınız fiyat nedir tam olarak?
15$ civarıydı, Tesekkurler :)

2 tane alsak birisi salona birisi odama sıkıntı olmaz herhalde.;)
Yok olmaz kullanırsınız ama çok büyük bir ışık ta vermiyor bunu belirteyim

İsmini de paylaşsan fena olmazdı.
İsmi bazı yerlerde değişebiliyor o yüzden açıklamada videoda verdiğim linkte bulunuyor oradan bakabilirsiniz

b1oguzhan
Merhaba hocam, bu ampul gece lambası olarak sürekli kullanıma uygun mu? Aydınlatması nasıl, direk duvardaki anahtardan da açılıp kapatılabiliyor mu? Bende lamba açma kapatma anahtarı dolabın arkasına düşüyor, o yüzden ve pratiklik olması açısından uzaktan kumandalı lambalara bu aralar merak saldım. Tek tereddüttüm, çok düşük aydınlatma sağlarlar diye kesin hamle yapamıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı