Bluetooth gamepad önerisi

Ben yenilenmiş olduğu için öyle ucuz olduğunu sanmıştım.
Fark etmez hocam yenilenmiş olması. Orijinal kollar 600-700 TL civarı oluyor zaten. Gene fiyat farkı baya büyük yani.
Peki bu?
Hocam orijinal gibi duruyor. En azından ikinci el fiyatı normal. Bu kolu alacaksanız (büyük ihtimalle adamda PS4 vardır) bir deneyin PS4'de titreşimleri felan.

Hocam orijinal gibi duruyor. En azından ikinci el fiyatı normal. Bu kolu alacaksanız (büyük ihtimalle adamda PS4 vardır) bir deneyin PS4'de titreşimleri felan.
Kargo ile almayı düşünüyordum, acaba adama sorsam video falan atar mı?
Bu iş çok karıştı hocam, acaba F710+OTG kablo ikilisini tekrar mı düşünsem?

Kargo ile almayı düşünüyordum, acaba adama sorsam video falan atar mı?
Bu iş çok karıştı hocam, acaba F710+OTG kablo ikilisini tekrar mı düşünsem?
O zaman hiç girmeyin o işe. Ya F710 ya da Xbox One S kolu. Xbox One S kolunu ya şarj edeceksiniz ya da pille kullanacaksınız. Eğer çok masraf yapmayayım diyorsanız (Xbox kolu için +50 TL daha harcamanız gerekiyor) F710 alın geçin derim.

Her oyunda değil bazı oyunlarda. Ayrıca bildiğim kadarıyla kolu gene Xbox kolu olarak tanıyor cihaz. Yani tuşlar farklı çalışabilir. İlaveten dediğiniz kol orijinal değil gibi duruyor.

Sıkıntı olmuyor hocam Xbox kolu olarak tanıtıyor ama normal oynuyorsunuz tuş dizilimi falan normal. Hatta yarına kendime bir tane DS4 kolu alıyorum Windows'ta kullanmak için. Xbox güzel uyumlu falanda pil nedir ya. Pile vereceğim parayı DS4'ü Windows'ta kurmak için zaman harcarım daha iyi. Kablolu kullancaksakta o kadar parayı vermemiz kötü yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı