Bluetooth gamepad önerisi

Peki arkadaşın önerdiği Trust iyi midir?
Açıkçası artı olarak kablo almak da pek istemiyorum.

Elimde hiç Trust markasının bozulduğunu görmedim. Genelde mouselerini kullandım. Yurtdışından söylemek isterseniz Gamesir markası çok güzel. Türkiye'de 900₺ civarlarında satılıyor. Zamanında G3s modelini 120₺'ye almıştım. Tabi o zamanlar kimse bu markayı bilmiyordu. Banggood sitesinden alırsanız gümrük vergisini onlar ödüyor. (Seçeneği seçmeyi unutmayın.)

Bazı yorumlar olumsuz (tuş bozulmuş bluetooth sorunu vb.) Ancak alanların çoğu memnun alınabilir gibi geldi bana.
Teşekkürler.
Elimde hiç Trust markasının bozulduğunu görmedim. Genelde mouselerini kullandım. Yurtdışından söylemek isterseniz Gamesir markası çok güzel. Türkiye'de 900₺ civarlarında satılıyor. Zamanında G3s modelini 120₺'ye almıştım. Tabi o zamanlar kimse bu markayı bilmiyordu. Banggood sitesinden alırsanız gümrük vergisini onlar ödüyor. (Seçeneği seçmeyi unutmayın.)
Yurtdışından da alabilirim, link falan atabilir misiniz?

Çok teşekkürler hocam, bu 345TL vergi dahil fiyat değil mi?
Yeni attıklarıma da bakabilirsiniz. Vergi hariç hocam ancak alırken "Tarife Sigortası" seçmeniz gerekiyor. 19₺ verip kurtuluyorsunuz. Toplam yapacağınız harcama paylaştığım görüntüde yer alıyor. 19₺ vererek yaklaşık 75₺'den kurtuluyorsunuz. Yalnız kutuyu seçmeniz ve ürün gelince mesaj yazmanız gerekiyor şimdiden bildireyim niye göndermediler demeyin.

Not: Ürün geldiğinde PTT sizden verginin parasını alıyor. Bunun için hazırlıklı olun. Nakit ödeyeceksiniz. Ancak Banggood'a yazarak ödediğiniz parayı geri alacaksınız.

sds.jpg

Son düzenleme:
Siz biliyor musunuz bu fiyatlar vergi dahil mi?
Satıcının açıklaması:You are responsible for all import taxes and duties charged when your parcel passes through Customs. You can check the link to find more information about banggood policy.

Türkçesi: arseliniz Gümrükten geçtiğinde alınan tüm ithalat vergileri ve harçlarından siz sorumlusunuz. Banggood politikası hakkında daha fazla bilgi edinmek için bağlantıyı kontrol edebilirsiniz.

Anladığım kadarıyla dahil değil.

Geri
Yukarı