Bluetooth gamepad önerisi

Bunlara bu kadar vermeyin T4 Pro'yu AliExpress'ten 240 liraya aldım vergi dahil.

Hocam önerdiğiniz kolun tetik kısmında birçok sorun yaşayan insan var. Hatta konusu açıldı daha bugün. Ayrıca gamesir bozulduğu zaman tamircide tamir ettirme imkanımız yok kullanılan malzemeden dolayı. Belli bir sonra bozulduğunda elimizde kalıyor cihaz. Ben de T4 Pro'yu aşırı çok seviyordum ama kullananlar ile konuştuktan sonra daha doğrusu uzun deneyimleyen insanlar ile fikrim değişti.

Hocam önerdiğiniz kolun tetik kısmında birçok sorun yaşayan insan var. Hatta konusu açıldı daha bugün. Ayrıca gamesir bozulduğu zaman tamircide tamir ettirme imkanımız yok kullanılan malzemeden dolayı. Belli bir sonra bozulduğunda elimizde kalıyor cihaz. Ben de T4 Pro'yu aşırı çok seviyordum ama kullananlar ile konuştuktan sonra daha doğrusu uzun deneyimleyen insanlar ile fikrim değişti.
Ben zaten konu sahibine özellikle gamesir önermedim üstte biri aynı ürünün başka bir sitedeki linkini atmış ben buradan almak yerine aliexpress'ten alırsanız daha ucuza getirirsiniz dedim. T1S için de geçerli aynı şey. Ayrıca nasıl bir sorun ben de kullanıyorum ama denk gelmedim.

Ben zaten konu sahibine özellikle gamesir önermedim üstte biri aynı ürünün başka bir sitedeki linkini atmış ben buradan almak yerine aliexpress'ten alırsanız daha ucuza getirirsiniz dedim. T1S ve G4 için de geçerli aynı şey. Ayrıca nasıl bir sorun ben de kullanıyorum ama denk gelmedim.
Ben önermiştim. Aliexpress'ten de alınabilir ancak Banggood daha kurumsal olduğu için ordan önerdim ve sizin dediğiniz fiyatta gümrük vergisi mevcut değil bunu belirtin. Belirttiğiniz linkteki cihaz 300₺ civarına geliyor.

Ayrıca sizin gibi Gamesir'i kaç yıldır kullanıyorum. Hâlâ çalışıyor, taş gibi hiç bir sıkıntısı yok. Benimki G3s modeliydi. Belki modelden modele fark vardır.

Son düzenleme:
Ben önermiştim. Aliexpress'ten de alınabilir ancak Banggood daha kurumsal olduğu için ordan önerdim ve sizin dediğiniz fiyatta gümrük vergisi mevcut değil bunu belirtin. Belirttiğiniz linkteki cihaz 300₺ civarına geliyor.
Aliexpress'teki satıcı da kendi resmi mağazası zaten hangisinden algidin pek fark etmiyor satıcı guvenilir olunca. Ben 240 TL'ye almıştım, kupon ile fiyat çok daha uygun olabiliyor. Bilmiyorum belki Banggood'da da kupon sistemi vardır. Kuponsuz dahi attığınız linkteki fiyattan ucuza geliyor yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı