Bluetooth Hoparlör önerisi 100-150 TL

Makaleler
14
Yer
Antalya
Alacak olduğum hoparlörün; telefon ve Laptop hoparlörlerinden daha kaliteli ve daha yüksek ses vermesini istiyorum. Odamda Sony LBT-XB60 ve 120W+120W sistem var ancak sadece radyo özelliğini kullanabildiğim için işimi görmüyor, sesini düşük seviyede kullanıyorum hep ancak yine de verdiği basslar ve ses kalitesi çok iyi.
Almak istediğim fiyattaki bir Bluetooth hoparlörden bu şekilde güzel basslar beklemek saçma olur ancak bassları az da olsa hissetmek isterim şarkıyı dinlerken. Daha çok ev ortamında ve az da olsa bisiklet sürerken kullanacağım hoparlörü. Çalma süresinin de mümkün olduğu kadar fazla olmasını istiyorum, zırt pırt şarja takmak istemiyorum. Biraz araştırdım ve birkaç tanesi arasında kaldım.
Anker Soundcore 3W Ses Bombası : Su-toz dayanıklılığı isteğim değil. 3W olması çok düşük ses verecekmiş gibi geliyor ve dışarıdayken beni tatmin edeceğini sanmıyorum.
Spiegen Teka 5W : Bana en yakın gelen bu. 5W yetecektir dış ortamda da. Eğer ses kalitesi de güzel ise bunu almak isterim.
Baseus e05 5W : Fiyatı sayesinde dikkatimi çekti.
Tronsmart Element Groove 10W : Ses ne kadar yüksek olursa daha çok hoşuma gider açıkçası ama verdiği sesin kalitesi de önemli.
Tronsmart Element T6 Mini 15W : 15W olması ve büyük bataryası dikkatimi çekti.

Spigen'in tüm ürünlerini kullanıyorum çok memnunum. Teka bence aralarında en iyi ses kalitesi sunacak olan. Kendim kullanmadım ama şu an bende onu almayı planlıyorum.

Tronsmart Element T6 15W alacağım galiba çünkü bu arasında kaldıklarımdan bir tek bunda Frekans 20Hz'ye kadar düşük. Ben biraz bass ağırlıklı duymak istiyorum sesleri, o yüzden bunda karar kıldım. 160 liraya Maxitekno'dan alacağım. Daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım ancak Hb ve n11'den de satış yapıyorlar ve olumlu yorumları fazla. Kendi sitelerinde biraz daha ucuza satıyorlar.
Bakalım bi denemek istiyorum, beğenmezsem iade ederim.

Tronsmart Element T6 15W alacağım galiba çünkü bu arasında kaldıklarımdan bir tek bunda Frekans 20Hz'ye kadar düşük. Ben biraz bass ağırlıklı duymak istiyorum sesleri, o yüzden bunda karar kıldım. 160 liraya Maxitekno'dan alacağım. Daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım ancak Hb ve n11'den de satış yapıyorlar ve olumlu yorumları fazla. Kendi sitelerinde biraz daha ucuza satıyorlar.
Bakalım bi denemek istiyorum, beğenmezsem iade ederim.
Aldınız mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı