Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

Bluesi

Hectopat
Daha fazla  
F/P değil de şık olması önemli mümkünse koyu renkler(siyah, lacivert vb.) Olsun.
Okula giderken, müzik dinlerken vs. kullanmayı düşünüyorum. Piyasayı bilmiyorum ama bilindik bir marka olsa güzel olur.
Bütçem maksimum 350 TL.

Bu fiyata ne tür kalitede kulaklık var bilemiyorum eğer bütçe artırırım derseniz zamanında o fiyatlarda aldığım Sony WH-CH510'u kesinlikle öneririm. Tiz ve Bass'ı güzel dengelenmiş kaliteli bir yapıya sahip, gecikme veya herhangi bir kronik sorunu yok onun haricinde oyun oynarım derseniz önermem o da gayet normal diyebilirim.
Hatta incelemesini de atayım JBL 500BT'den daha iyidir.

Sony alma bence dinamik sürücüsü var jbl de aynı sana attığım kulaklık neodyum sürücülü manyetik alanı daha güçlü. Frekans bandı da bunlardan daha iyi bass ve tizler bunlardan daha geniş.

Sony alma bence dinamik sürücüsü var JBL de aynı sana attığım kulaklık neodyum sürücülü manyetik alanı daha güçlü. Frekans bandı da bunlardan daha iyi bass ve tizler bunlardan daha geniş.

Yalnız önerdiğiniz kulaklıkta dinamik sürücülü mıknatısları farklı. Bass'ları daha iyi olabilir ama genel olarak baktığımızda biri Bluetooth 4.1 diğeri 5.0 böylece gecikme süresini düşürüp daha iyi verim alınıyor ayrıca kullanım süresi arasında da devasa fark var diyebilirim biri 12 saat kullanım sunarken diğeri 35 saat + hızlı şarj sunuyor (resmi üretici bilgisi). Ayrıca aac desteğiyle ses gücü bayağı arttırılabiliyor. Ses kalitesinde aman aman fark yok diyebilirim.
Yine de önerdiğiniz kulaklıkta iyidir ama bütçe artarsa Sony WH-CH510 almak daha mantıklıdır.

Son düzenleme:
Yalnız önerdiğiniz kulaklıkta dinamik sürücülü mıknatısları farklı. Bass'ları daha iyi olabilir ama genel olarak baktığımızda biri Bluetooth 4.1 diğeri 5.0 böylece gecikme süresini düşürüp daha iyi verim alınıyor ayrıca kullanım süresi arasında da devasa fark var diyebilirim biri 12 saat kullanım sunarken diğeri 35 saat + hızlı şarj sunuyor (resmi üretici bilgisi). Ayrıca aac desteğiyle ses gücü bayağı arttırılabiliyor. Ses kalitesinde aman aman fark yok diyebilirim.
Yine de önerdiğiniz kulaklıkta iyidir ama bütçe artarsa Sony WH-CH510 almak daha mantıklıdır.
500 liraya q10 varken bu alınmaz.

500 liraya Q10 varken bu alınmaz.

Arkadaş şık olmasını tercih ettiği için önerdim.
Benim için açıkçası şık olması önemli. Sizce JBL 510BT alınır mı? Kronik sorunu falan gibi bir şeyler duymuştum da o yüzden soruyorum.

YouTube üzerinden bakabilirsiniz genel anlamda iyi bir kulaklık olduğu söyleniyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı