Bluetooth kulaklığa başkası bağlanabilir mi?

irfanGnll

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şimdi Haylou GT1 Pro kulaklık yolda. Ben açık alanda kulaklığı kullanırken 2. birisi benim kulaklığa bağlanıp beni trolleyebilir mi?

Eğer telefona bağlarsanız sıkıntı olmaz o zaman başkası bağlanamaz.
Eşlenmiş olan cihazlar bağlanabilir.
Şimdi Haylou GT1 Pro kulaklık yolda. Ben açık alanda kulaklığı kullanırken 2. birisi benim kulaklığa bağlanıp beni trolleyebilir mi?
Bluetooth kulaklıklar bir cihaza bağlandıktan sonra yayın yapmak yerine dinleyici moda geçerler. Dolayısı ile taramada gözükmezler. Ancak, herhangi bir bağlantı olmadığı sırada, başka cihazla eşlendiğinde, kulaklığın bluetooth desteklerinde çoklu cihaz desteği varsa öteki cihaz da aynı anda bağlanabilir, en son oynatma emrini kim verdiyse onun oynatması çalar. Desteği yoksa, öteki cihazın bağlantısı kesilmesi muhtemel, bazen oluyor bazen olmuyor. İçine atılan programa bağlı bir şey.
Siber bilgisi: cihazınız sürekli olarak yayın yaptığı için MAC adresiniz kopyalanıp araya girilebilir, bu ülkemizde neredeyse görülmeyecek bir durum çünkü çekim mesafesi 10m filan.

Siz bir tane kulaklığı kullanırken şöyle oluyor. Mesela sağ kulaklığı kullanırken sol kulaklık kutudayken bu iki kulaklık yine birbirine bağlı oluyor sinyal önce sol kulaklığa sonra sağ kulaklığa gidiyor. Bunu şöyle de test edebilirsiniz kutudan uzaklaşırsanız bağlantı kopuyor. Yani hiçbir sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı