Çözüldü Bluetooth kulaklığı görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar konu çözüldü. Çözümüm şöyle. Laptopun sitesine gidip driver bulmaya çalıştım. Laptopun modeli yazmıyordu bende Google'dan fotoğraflara baka baka bilgisayarımı buldum. Oradaki driverı indirdim kurdum ve çalıştı.
Yani muhtemelen yapmışsınızdır ama yine de sormak istiyorum. "cihaz ekle" dediniz ve ekleyeceğiniz cihazı da eşleştirme moduna aldınız mı?

Yaptım merak etmeyin. Kulaklık Bluetooth modu diye söylüyor. Telefona bağlanıyor ama bilgisayara bağlanmıyor.

Masaüstü kullanıyorsanız gözükmez, cihaz almalısınız Bluetooth için.

Dizüstü.

Bu arada Windows 8.1 kullanıyorum.

Yaptım merak etmeyin. Kulaklık Bluetooth modu diye söylüyor. Telefona bağlanıyor ama bilgisayara bağlanmıyor.

Dizüstü.

Bu arada Windows 8.1 kullanıyorum.

O zaman aklıma 2 seçenek geliyor. 1. sürücünüz güncel değil. 2. laptoptaki Bluetooth eski nesil ve kulaklığınızın uyumu yok. Başka bir cihaz varsa evde onu bağlayabiliyor musunuz PC'ye?

Arkadaşlar konu çözüldü. Çözümüm şöyle. Laptopun sitesine gidip driver bulmaya çalıştım. Laptopun modeli yazmıyordu bende Google'dan fotoğraflara baka baka bilgisayarımı buldum. Oradaki driverı indirdim kurdum ve çalıştı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı