Bluetooth kulaklığımı garantiyle tamir ettirebilir miyim?

Homucifer

Centipat
Daha fazla  
Olay şöyle: Sabah okula geç kaldığımdan aceleyle evden çıktım. Sol kulaklığım takılıydı sağ kulaklığım ise kutusundaydı ve kutusu ise ceketimin cebindeydi. Acele ettiğimden bir dönüşte kutu düştü ve dikkat etmeden kutuyu alıp yola devam ettim. Okula vardığımda ise kulaklığın olmadığını anladım ve okul çıkışı almaya gittiğimde bu haldeydi, araba ezdiğini düşünüyorum. Bu tüketici hatası mı? Eğer öyleyse garantiye versem kaç TL para isterler?

Fotoğraf yüklenmemiş.

Dosya Ekleri

• 16989319178125065950923779672982.jpg
    16989319178125065950923779672982.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 21
Servise yollarsanız, tamir mümkünse ücretli tamir yaparlar. Tamir mümkün değilse yedek parça yani tekrar kulaklık tekini almanız gerekir.

Servise yollarsanız, tamir mümkünse ücretli tamir yaparlar. Tamir mümkün değilse yedek parça yani tekrar kulaklık tekini almanız gerekir.

Tamirin bakarak neredeyse imkansız olduğunu düşünüyorum. Zaten Bluetooth bile bağlanmıyor bağlanıyor olsa bile ses gelmiyor. Bunların tekini falan nasıl alabiliyoruz? Ben Trendyol'dan almıştım bu kulaklığı, satıcıya falan mı sormam lazım? Yoksa servisle mi ilgili?

Tamirin bakarak neredeyse imkansız olduğunu düşünüyorum. Zaten Bluetooth bile bağlanmıyor bağlanıyor olsa bile ses gelmiyor. Bunların tekini falan nasıl alabiliyoruz? Ben Trendyol'dan almıştım bu kulaklığı, satıcıya falan mı sormam lazım? Yoksa servisle mi ilgili?
Satıcının bir sorumluluğu bulunmuyor. Servisi arayıp sorabilirsin, onlar nasıl temin edileceğini söyler.

Normalde garanti süresi boyunca servisin temin edebiliyor olması şart fakat ücret konusunda bir sınır var mıydı emin değilim. Yani kulaklığı aldığınız fiyata 1 tekini satmaya çalışabilirler

Kulaklık modeliniz yaygınsa 2.el sitelerine bakabilirsiniz, yaşadığınız sorunu çoğu kişi yaşıyor ve elinde kalan tek kulaklığı satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı