Çözüldü Bluetooth kulaklık aldım, ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Selamlar, bu sabah elime QCY T5 ulaştı, @hadwiger hocam, ve başka arkadaşların önerisi ile aldım. Şu an o kulaklık ile yazıyorum, güzel bir kulaklık, rahatlığı iyi. Ses kalitesi iyi, basslar güzel geliyor, aynı şekilde mikrofon da iyi. Ama başka neler yapmalıyım bilmiyorum. QCY uygulamasını yükledim, kayıt oldum fakat eşleştirmek isterken T5 modelini bulamadım, sanırım uygulama desteği yok. Ve garip bir şekilde lanet dokunmatiği bulamıyorum! Gerçekten bulamıyorum ve sinir olacağım. Zaten zar zor aldım, eğer sıkıntılı çıkarsa üzülürüm. Ne yapmam lazım?

@hadwiger hocam, siz kullanıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam size zahmet fotoğrafını çekip atabilir misiniz o kısımın, atarsanız çok sevinirim.
Uygulamayı boş verin öncelikle, bir işe yaramıyor.

Tıklamanız gereken yer burası;
1611140064551.png

Uç kısmındaki kıvrımlara dokunmanız gerek.
Kullanım kılavuzunda yok mu? Elimde T5 yok o yüzden gösteremiyorum ama böyle çıkıntı gibi bir yere dokununca şarkının durması/devam etmesi lazım. Nasıl yapamıyorsunuz anlamadım.

Selamlar, bu sabah elime QCY T5 ulaştı, @hadwiger hocam, ve başka arkadaşların önerisi ile aldım. Şu an o kulaklık ile yazıyorum, güzel bir kulaklık, rahatlığı iyi. Ses kalitesi iyi, basslar güzel geliyor, aynı şekilde mikrofon da iyi. Ama başka neler yapmalıyım bilmiyorum. QCY uygulamasını yükledim, kayıt oldum fakat eşleştirmek isterken T5 modelini bulamadım, sanırım uygulama desteği yok. Ve garip bir şekilde lanet dokunmatiği bulamıyorum! Gerçekten bulamıyorum ve sinir olacağım. Zaten zar zor aldım, eğer sıkıntılı çıkarsa üzülürüm. Ne yapmam lazım?

@hadwiger hocam, siz kullanıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir bakın derim yardımcı olabilir.

Silikonların olduğu yerin tam ardı kısmında, uzun kısmının üstü yani. Telefonda dene hocam iki kere art arda basınca duraklat/yürüt yapıyor mu? Ara ara yapıyorsa sen alışamamışsındır. Zamanla alışılıyor.

Geri
Yukarı