Bluetooth kulaklık mikrofonu yerine telefon mikrofonu nasıl kullanılır?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Bluetooth kulaklık kullanıyorum ancak şöyle bir şey istiyorum. Telefonum Bluetooth kulaklık bağlıyken WhatsApp veya arama sırasında Bluetooth kulaklığımın mikrofonunu kullanıyor. Ben bunu istemiyorum. Yani aramalarda sadece kulaklık bana ses versin. Mikrofonunu kullanmak istemiyorum. Bu mümkün müdür? Mümkünse hangi ayarı yapmalıyım?

Geliştirici seçeneklerinde Bluetooth ayarları olması lazım. Ama araştırıp yapın çok bilinmeyen bir şey bu sanırım. Deneyebilirsiniz ama sorumluluk almıyorum

Geliştirici seçeneklerinde Bluetooth ayarları olması lazım. Ama araştırıp yapın çok bilinmeyen bir şey bu sanırım. Deneyebilirsiniz ama sorumluluk almıyorum
Telefonu patlatacak bir ayar yapmıyorum. Altı üstü Bluetooth kulaklığın mikrofonu yerine telefonun kendi mikrofonunu kullanacağım.
Ayrıca Bluetooth ayarları kısmında böyle bir ayar yok.

Bluetooth ayarları demedim dikkatli okudunuz mu? Geliştirici seçeneklerinde Bluetooth ayarı olması lazım dedim. İyi bakın Bluetooth'la alakalı birkaç ayar var.
Screenshot_20211123-223611_Settings.jpg

Sadece bunlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı