Bluetooth kulaklıklar için doğru şarj yöntemi nedir?

visu

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba! İlk defa kaliteli bir Bluetooth kulaklık satın aldım. Bunu nasıl şarj etmem gerekiyor. Mi Band 5 kullanıyorum ve internette gördüğüm yazılardan dolayı Mi Band'imi sadece bilgisayardan şarj ediyorum. Bluetooth kulaklığımı Lenovo'nun 5.2V şarj adaptörüyle veya klasik iPhone 8 adaptörüyle şarj etsem ne olur? Cihaza veya cihazın bataryasında bir sorun oluşturacak bir şarj yöntemi var mıdır? Powerbank alıp onla mı şarj etmeliyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ben 2-3 yıldır falan JBL TB450bt kullanıyorum. Hep PC USB den şarj ettim. Herhangi bir zararını da görmedim pil ömrünün kısalması gibi falan. Bence kutusundan adaptör çıkmayan cihazları USB ile şarj etmek daha doğru.

Teşekkürler cevaplarınız için. Yeni konu açmak istemedim. Bu powerbank ile şarj etsem sorun oluşturur mu? Sanırım bu powerbank'te düşük akım şarj modu yok. Bir fikriniz var mı?

Teşekkürler cevaplarınız için. Yeni konu açmak istemedim. Bu powerbank ile şarj etsem sorun oluşturur mu? Sanırım bu powerbank'te düşük akım şarj modu yok. Bir fikriniz var mı?
Bir fikrim yom kanka valla. Bence dediğim gibi USB ile şarj et gerektiğinde ya da zorunda kaldığında powerbank kullanırsın.

Geri
Yukarı