Çözüldü Bluetooth kulaklıktan bir şey dinlerken mikrofon çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sorahan

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Merhaba, yakın zamanda bir Bluetooth kulaklık satın aldım. Windows 10 ile adaptör üzerinden çalıştırıyorum. Kulaklığımı bağladığımda bir sorun yok takır takır çalışıyor fakat herhangi bir videoyu açtığımda kulaklığın mikrofonu çalışmaya başlıyor ve kendi sesimi duyuyorum. Videoyu açıp durdurduğumda ise kendi sesimi duymaya devam ediyorum hatta arkadan mikrofonun cızırtısı bile geliyor. Biraz sonra gidiyor kendiliğinden. Videoyu başlattığımda tekrar geliyor. Aynı zamanda, aygıtlar yerindeyken kayıt aygıtları kısmına girince de otomatik olarak mikrofondan kendi sesimi duymaya başlıyorum. Çözümünü bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Tam olarak sorun ne bilmiyorum. Yoksa eğer Ses kayıt kısmında Bu cihazı dinle seçeneği falan olması lazım onları kapatıp açarak belki düzelir diye düşünüyorum.

Bayağı bayağı anlattığım gibi. Ne zaman video başlatsam kendi sesimi duyuyorum. Cihazı dinle seçenekleri açıkta değil hatta tüm kayıt aygıtları devre dışı ama yine de kendi sesimi alıyorum. Bu arada sadece Bluetooth ile bağlıyken böyle oluyor kablo ile bağlıyken böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

Bluetooth'u çıkartıp başka bir yere taktım düzeldi. Artık öyle bir sorunum yok.
Tam olarak sorun ne bilmiyorum. Yoksa eğer Ses kayıt kısmında Bu cihazı dinle seçeneği falan olması lazım onları kapatıp açarak belki düzelir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bayağı bayağı anlattığım gibi. Ne zaman video başlatsam kendi sesimi duyuyorum. Cihazı dinle seçenekleri açıkta değil hatta tüm kayıt aygıtları devre dışı ama yine de kendi sesimi alıyorum. Bu arada sadece Bluetooth ile bağlıyken böyle oluyor kablo ile bağlıyken böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

Bluetooth'u çıkartıp başka bir yere taktım düzeldi. Artık öyle bir sorunum yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı