Çözüldü Bluetooth olmayan bilgisayara Xbox gamepad nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bir adet Bluetooth adaptörü almanız gerekiyor. Ben de Xbox kolunu bu şekilde bilgisayardan kullanıyorum. Linkteki ürünü öneririm. Bluetooth adaptörünü bilgisayara takıyorsunuz ve bilgisayarınız artık Bluetooth özelliğine sahip..

Oyun kumandanızı bir USB kablosu, Windows için Xbox Kablosuz Bağdaştırıcısı veya Bluetooth kullanarak Windows cihazına bağlayabilirsiniz. Bazı Windows cihazları yerleşik Xbox Kablosuz işleviyle birlikte geldiğinden oyun kumandasını bağdaştırıcı olmadan doğrudan bağlayabilirsiniz.

Kablolu şekilde.

Type-C yazıyor ama benim PC'de Type-C girişi yok.

Oyun kumandanızı bir USB kablosu, Windows için Xbox kablosuz bağdaştırıcısı veya Bluetooth kullanarak Windows cihazına bağlayabilirsiniz. Bazı Windows cihazları yerleşik Xbox kablosuz işleviyle birlikte geldiğinden oyun kumandasını bağdaştırıcı olmadan doğrudan bağlayabilirsiniz.

O dediğiniz şeyi nasıl anlayabilirim olup olmadığını Xbox kablosuz seyini.

Bir adet Bluetooth adaptörü almanız gerekiyor. Ben de Xbox kolunu bu şekilde bilgisayardan kullanıyorum. Linkteki ürünü öneririm. Bluetooth adaptörünü bilgisayara takıyorsunuz ve bilgisayarınız artık Bluetooth özelliğine sahip..

Çözüm

Geri
Yukarı