Bluetooth Olmayan PC İçin Hangisi? F710 vs Xbox One Controller

Uzun yıllardır F710 kullanıyorum DS4'e göre çok ağır. Alacaksanız ya almayın yada Xbox One kontrolcüsü alın.

UGreen markasınınkini öneriyorlar, ben Gittigidiyor'dan markasız bi tane kullanıyorum problem yaşamadım hiç.
Vatan ya da Media Markt'ta var mı hocam, link var mı?
Xbox One S kontrolcü ve 20 TL’lik Bluetooth adaptör ile sorunsuz bir şekilde oyunlarımı oynuyorum. Bir kere pil bittiği için kabloyla bağladım, onda da bir sorun yaşamadım.
Hangi adaptörü kullanıyorsunuz? Ben DS4 ile Trust 18187'den memnun kalmadım, 2 metre bile çekmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
F710 adaptörsüz çalışması çok iyi hocam kopma olmaz orjinal alıcı ile. Ds4 ile gerçekten çok mu kalite farkı var.
Kalite farkı olarak DS4'ü ilk elime aldığımda verdiğim ilk tepki çok hafif oluşuydu, sonrasında biraz çakma plastik gibi geldi DS4'ün kalitesi. Bir süre sonra harbi kaliteli dedim. İlk izlenimlerim bu şekilde oldu. Önüne bir engel gelmediği sürece kolay kolay kopmuyor zaten alıcısıyla, kutu içeriğinden ek olarak uzatma kablosu da çıkıyor zaten.

F710'un bazı bağlantı sıkıntıları var. Özellikle Windows 10 ile kronik sıkıntılı. Çözüm için onun yerine Xbox 360 kontrolcüsünün sürücülerini yükleyebiliyorsunuz ama o da bazı noktalarda sıkıntı çıkarabiliyor. Ben denediklermde çıldırmak üzereydim, şahsen hiç buna bulaşmadan Xbox kontrolcüsü almanızı tavsiye ederim. Ergonomik açıdan da kullanışlı ve rahat buluyorum.

F710'un bazı bağlantı sıkıntıları var. Özellikle Windows 10 ile kronik sıkıntılı. Çözüm için onun yerine Xbox 360 kontrolcüsünün sürücülerini yükleyebiliyorsunuz ama o da bazı noktalarda sıkıntı çıkarabiliyor. Ben denediklermde çıldırmak üzereydim, şahsen hiç buna bulaşmadan Xbox kontrolcüsü almanızı tavsiye ederim. Ergonomik açıdan da kullanışlı ve rahat buluyorum.
Windows 10 kullanıyorum yazılım falan yüklemedim bir sıkıntı çıkmadı ama ben şu an bir oyun kolu alacak olsam monster olanı alırdım. F710 sıktı artık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı