Bluetooth Olmayan PC İçin Hangisi? F710 vs Xbox One Controller

fifagamer

Hectopat
Merhabalar F710 almak üzereyim ama xbox one kontrolcüsü özellikle beyaz olanı görüntü olarak çok hoşuma gitti. Bilgisayarımda Bluetooth yok.

Bluetooth adaptör kullanmak istemiyorum daha önce verim alamadım ama kolun orjinal adaptörü olursa kullanırım tabii:) Xbox one kontrolcüsü alırsam hangi modeli almam lazım söyler misiniz?

Not: Fifa 19 tam uyumlu olması lazım alacağım kolun sağ analog çalım vs tam çalışıyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasadaki 30 liralık kolların bile analog tuşları çok sıkıntılı olmuyor. Sorunuza gelirsek Logitech F710 güzel bir kol fakat fiyatına göre bence daha iyileri mevcut. Xbox One S yanında garanti hizmeti de sunan Monster Gamepad önerebilirim. Ki One S kendi kontrolcüsü yok yani Bluetooth adaptör şart. Ha temiz F710 bulurum ikinci el 90 TL ye diyorsanız o da çok iyi bir seçenek tabii.

İki kol da windows10da tam uyumlu çalışıyor. Fifa19da da gayet rahat bir şekilde çalışıyor. Bilgisayarında bluetooth olmadığı için xbox koku için ayrı bir apart alman lazım. Xbox kolu alacaksanız “one s” kolu almanız lazım

İki kol da windows10da tam uyumlu çalışıyor. Fifa19da da gayet rahat bir şekilde çalışıyor. Bilgisayarınsa bluetooth olmadığı için xbox koku için ayrı bir apart alman lazım. Xbox kolu alacaksanız “one s” kolu almanız lazım
Hocam One s kolu adaptörsüz kablosuz çalışıyor mu yani link var mı ?
Piyasadaki 30 liralık kolların bile analog tuşları çok sıkıntılı olmuyor. Sorunuza gelirsek Logitech F710 güzel bir kol fakat fiyatına göre bence daha iyileri mevcut. Xbox One S yanında garanti hizmeti de sunan Monster Gamepad önerebilirim. Ki One S kendi kontrolcüsü yok yani Bluetooth adaptör şart. Ha temiz F710 bulurum ikinci el 90 TL ye diyorsanız o da çok iyi bir seçenek tabii.
Hocam windowsun orjinal kaliteli adaptörü varsa xboxun sıkıntı yok ben trust tarzı dandik Bluetooth adaptör istemiyorum.
Xbox One kontrolcüsü çok ve çok daha iyi hissiyat, malzeme kalitesi sunuyor ama adaptör olmadan kullanma imkanın yok diye biliyorum.
Evet f710 tasarımı kaba geldi bana gerçi kullanmadım sağlam diyorlar. Adaptör olmadan çalışması çok iyi ama.

Hocam One s kolu adaptörsüz kablosuz çalışıyor mu yani link var mı ?

Hocam windowsun orjinal kaliteli adaptörü varsa xboxun sıkıntı yok ben trust tarzı dandik Bluetooth adaptör istemiyorum.

Evet f710 tasarımı kaba geldi bana gerçi kullanmadım sağlam diyorlar. Adaptör olmadan çalışması çok iyi ama.
One S kolunu PC de kablosuz kullanmak için bilgisayarınıza kaliteli bir Bluetooth Adaptörü almalısınız Xbox un kendi adaptörü yok fakat araştırırsanız çok kaliteli adaptörler tabii ki var. F710 gayet sağlam ve ele aldığınızda normal bi koldan %40 daha ağır. Fakat söylediğim gibi ben Monster Gamepad tercih ederdim.

Güncel Xbox One kontrolcüleri de Bluetooth desteği sunuyor. İlk birkaç parti üründe sadece bu yok.

401330

Benim kişisel tercihim DS4. Onun da Bluetooth desteği var. 500 saat F1 oynamış biri olarak söyleyebilirim ki analog ve trigger tuşları DS4'te daha iyi.

Xbox kontrolcüsünde artı olarak trigger tuşlarında titreşim mevcut. Destekleme konusunda ise Xbox One kontrolcüsünün çalıştığı her oyunda DS4 Windows uygulaması ile DS4 de çalışıyor.

Güncel Xbox One kontrolcüleri de Bluetooth desteği sunuyor. İlk birkaç parti üründe sadece bu yok.

Eki Görüntüle 401330

Benim kişisel tercihim DS4. Onun da Bluetooth desteği var. 500 saat F1 oynamış biri olarak söyleyebilirim ki analog ve trigger tuşları DS4'te daha iyi.

Xbox kontrolcüsünde artı olarak trigger tuşlarında titreşim mevcut. Destekleme konusunda ise Xbox One kontrolcüsünün çalıştığı her oyunda DS4 Windows uygulaması ile DS4 de çalışıyor.
Ds4 var hocam zaten kablo ile kullanıyorum. Ben Bluetooth adaptörden verim alamadım sürekli kopuyor o yüzden orjinal adaptörlü pc için üretilmiş kol arıyorum. Mecbur f710 alacağız o zaman umarım bağlantı kopmaz.
One S kolunu PC de kablosuz kullanmak için bilgisayarınıza kaliteli bir Bluetooth Adaptörü almalısınız Xbox un kendi adaptörü yok fakat araştırırsanız çok kaliteli adaptörler tabii ki var. F710 gayet sağlam ve ele aldığınızda normal bi koldan %40 daha ağır. Fakat söylediğim gibi ben Monster Gamepad tercih ederdim.
Microsoft Xbox One Controller And Wıreless Adapter Wındows Fiyatı hocam şöyle bi şey varmış sanırım bunun için ekstra Bluetooth adaptöre gerek yok yinede size sormak istedim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı