Bluetooth USB adaptörü önerisi

lorentiamost

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim de birçok kişi gibi bilgisayarımın anakartım da Bluetooth desteği yok. Bunun için bir USB adaptör almak istiyorum fakat 2-3 model arasında kaldım. Size de danışmak istedim sizce en iyi adaptör hangisi?
Aklımdaki ürünler: TP-Link UB400 ve TP-Link UB500(daha farklı öneriler yaparsanız daha iyi olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafana göre al bence hangisi sana daha mantıklı gelirse ben ve arkadaşım çinden aldık tanesi 26 liraya denk geldi bunu aldık indirimli vesaire ile arkadaşım almış sende internette olan videolardan bir tanesini seçip almalısın bende bu konudan açtım kimse cevap vermeyince rastgele aldım.

Kafana göre al bence hangisi sana daha mantıklı gelirse ben ve arkadaşım çinden aldık tanesi 26 liraya denk geldi bunu aldık indirimli vesaire ile arkadaşım almış sende internette olan videolardan bir tanesini seçip almalısın bende bu konudan açtım kimse cevap vermeyince rastgele aldım.
Bağlantı çıkmamış kusura bakma UGREEN 5.0 aldık.

UB500 kullanıyorum, TWS kulaklık ve kontrolcü ile kullanıyorum. Hiçbir şekilde bir kopma falan yaşamıyorum, tavsiye ederim.

Geri
Yukarı