Bluetooth'lu oyun kolu tavsiyesi

DarkMadren

Hectopat
İnternetten PC için Xbox kolu almayı düşünüyorum ama bilgisayarım masaüstü ve masaüstü bilgisayarlarda Bluetooth yok diye biliyorum. Xbox kolunu kablosuz bağlayabilir miyim ya da kablolu bir oyun kolumu almalıyım?

Bluetooth yoksa kablosuz bağlanamaz, Bluetooth varsa aşağıdaki gibi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Piyasadaki en iyi XBOX kolu diyebilirim. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum beni hiç yarı yolda bırakmadı. Bluetooth teknolojisini kullanmak istiyorsanız alıcağınız XBOX kolunda Bluetooth için adaptör olup olmadığına dikkat edin eğer adaptör yoksa da Bluetooth adaptörü 20TL civarında internette satılıyor.

Piyasadaki en iyi XBOX kolu diyebilirim. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum beni hiç yarı yolda bırakmadı. Bluetooth teknolojisini kullanmak istiyorsanız alıcağınız XBOX kolunda Bluetooth için adaptör olup olmadığına dikkat edin eğer adaptör yoksa da Bluetooth adaptörü 20TL civarında internette satılıyor.
O adaptörlerin gecikmeleri fazla oluyor. Kaliteli bir BT Dongle alın veya kablolu alın.

Geri
Yukarı